FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

FC National - STEAUA

«123»
andreich13.05.2007 08:22

Eu cred ca oierul are putina dreptate, interesul lui este Liga si face orice pentru asta chiar sa manance c... cu lingura asa ca latratul a fost mai simplu. Cine a intrebat jucatorii daca ar vrea sa joace in Liga cu pretul lui Becali sa vedeti ce zic. Orice investitor ar face asta cind este vorba de interes.Sa cumperi sau sa vinzi un meci este la fel de rusinos cu ce a facut oierul dar nimeni nu zice nimic de ce

?

shack3r13.05.2007 08:38

Am citit ca Becali a vrut sa cumpere toate biletele.Inseamna ca el incearca sa stopeze protestul.Daca nu a reusit prin metoda asta,ma intreb daca ar putea sa nu vina la meci si sa ne lase cu ochii-n soare

steaua_cristina13.05.2007 08:46

SPER SA IL VAD IAR EP Dica IN TEREN FORZA Steaua!!! dica10 spre cl steagsimplu

Yoyoyoi13.05.2007 08:48

Chiar daca nu vine la meci, protestul tot poate fi vazut si auzit. Crezi ca daca el nu e in tribune nu se uita la meci? Dar nu cred ca va sta el cumintel acasa.

lupi13.05.2007 08:56

eu zic ca le dam 2-3 goluri...depinde cu cine va juca si pe cine va introduce in timpul meciului...Hai Steaua! steagcruce2

aditza_stelistu13.05.2007 09:17

sper sa castigam azi la scor si mai sper sa joace cu Elton titular ceea ce nu cred ca se va intampla ,plus ca revine si Croitoru ...Forza Steaua

the_ace13.05.2007 09:44

am si yo o intrebare!! la ce tribuna o sa stam??? steagcruce2 S.R.F(Steaua'S REAL FANATIKS)

SebaSS13.05.2007 10:42

conform OLS o sa fie doar 6000 si nu 9000 de bilete. cica ar fi o interventie a lui Becali...greu de crezut ca renunta Iacov la banii de pe 3000 de bilete asa de usor. probabil alta dezinformare ols

LITISH13.05.2007 10:43
am si yo o intrebare!! la ce tribuna o sa stam??? steagcruce2 S.R.F(Steaua'S REAL FANATIKS)

la tribuna a 2 a galeria...si la tribuna 1a restu....

Chaos13.05.2007 11:18

stie careva dak pot vedea sau macar auzi meciul pe net? sper sa fie cat mai multi "derbedei* in tribune si sa castigam.

in rest, Becali du-te la Dinamo ca faci echipa de rusine,ne patezi traditia si dak se poate, mai ia si pe anumite persoane de pe banca tehnica cu tine.Stim cu totii care

Forza Steaua. spre cl steagcruce2

bodanelu13.05.2007 11:22

@Chaos ca sa vezi meciul pe net intri aici: MECIUL Stelei dai in jos si o sa-l vezi. instalezi programul sopcast si apoi dai click pe PLAY.

 

o alta varianta mai e http://www.rojadirecta.com/ dar inca nu au bagat meciul in program. daca-l baga o sa apara acolo...

 

e live video

Chaos13.05.2007 11:26
Forza Steaua!!!!!!!!!!!!!!!!

Le dam vreo 3-4 goluri.Ar trebui sa jucam cu Elton titular, ca doar nu ne poate pune probleme Nationalul in aparare.

doamne fereste. Si cu Lovin ce vom face?cine va mai da acele pase "incredibile".CIne va mai da "siguranta" apararii? indiferent cu cine jucam, marele Oli nu trebuie sa riste.

Forza Lovin!! Cu Lovin pana.....intr-o groapa sa-si rupa un picior ca poate atunci n-o sa-l mai bage.Oricum la cat de impiedecat si slab ii, asta s-ar putea intampla meci de meci

Chaos13.05.2007 11:28
@Chaos ca sa vezi meciul pe net intri aici: MECIUL Stelei dai in jos si o sa-l vezi. instalezi programul sopcast si apoi dai click pe PLAY.

 

o alta varianta mai e http://www.rojadirecta.com/ dar inca nu au bagat meciul in program. daca-l baga o sa apara acolo...

 

e live video

mersi pentru linkuri

SebaSS13.05.2007 12:32

Ce mai mare si usturatoare palma pe care i-o putem aplica lui Jiji este sa incurajam echipa si numai echipa...sa ne prefacem ca nici nu exista. Nici macar cea mai subtila aluzie nu merita sa o indreptam spre el. Cred ca ramane masca toata lumea! E greu sa ne abtinem...dar cine stie!!!

Suntem Steaua, nu ne coboram la mintea jucausa a unui pusti de 45-50 de ani

 

FORZA Steaua FORZA Steaua, ne vedem la stadion, pa pa

MoryenteS13.05.2007 12:42

Daca nici Lovin nu joaca la ora actuala bine ...atunci nuj cine joaca....la meciul cu Ceahlaul parerea mea ca a fost cel mai bun de pe teren...recupereaza mult si da siguranta apararii ...nuj la ce meci te`ai uitat tu .. sau poate ca ai tu ceva cu Lovin...

predatorpulse713.05.2007 13:05

Nu numai ca trebuie sa batem azi ci trebuie sa o facem la scor. National si Jiul sunt cele mai slabe echipe pe care le-am vazut in acest campionat,deci orice alt rezultat in afara de victorie la scor e unul slab.

Totusi pe mine ma intriga un lucru inca:pe ce a dat ciobanul 2 milioane ca sa asigure locul 2. Ipotezele mele sunt:

- a dat bani la adversarele contracandidatelor,dar nu prea cred aceasta varianta pentru ca ciobanul e zgarcit si daca insumam toate adversarele CFR-ului pe sfarsit de campionat,nu cred ca ies nici 500.000

- a dat 2 milioane lui Dinamo sa bata pe CFR,dar a fost infirmata apoi de cioban

- banii jucatorilor,nici vorba nu ies doua milioane de aici

- o alta ipoteza ar fi ca a dat banii astia unor oameni care ar putea da in gat niste smecherii facute de el si care ar putea afecta Steaua,retrogradand-o. Sper sincer ca aceasta ipoteza sa nu fie adevarata

- totul a fost un bluf,zis pentru impresie,ca sa zica suporterii mai manelizati ai Stelei "ia uite ma cati bani a bagat jiij,uite ma ca ii pasa de Steaua". Cea mai probabila varianta.

Voi ce ipoteze mai aveti?

Sorry de off-topic.

diego_cj13.05.2007 13:26

Acum am venit din Cotroceni... nebunie mare la bilete .. incredibil... s-au terminat cele de la tribuna 2, iar cele de la tribuna 1 erau pe terminate... si era o coada... deci, daca nu v-ati luat bilete nici numai are rost sa va porniti spre stadion... bine mai gasiti la "colorati" care iar si-au facut norma.. ba dar chiar nu poate lua nimeni o masura impotriva bisnitarilor... daca nu clubul, macar galeria.. sa le f... m o bataie sa nu se mai paropie de stadion.. dar de fapt ce sa te astepti, ca doar si unii din sefii de galerie isi suplimenteaza veniturile...

fularsteaua2

Jony_stelist13.05.2007 13:49
Acum am venit din Cotroceni... nebunie mare la bilete .. incredibil... s-au terminat cele de la tribuna 2, iar cele de la tribuna 1 erau pe terminate... si era o coada... deci, daca nu v-ati luat bilete nici numai are rost sa va porniti spre stadion... bine mai gasiti la "colorati" care iar si-au facut norma.. ba dar chiar nu poate lua nimeni o masura impotriva bisnitarilor... daca nu clubul, macar galeria.. sa le f... m o bataie sa nu se mai paropie de stadion.. dar de fapt ce sa te astepti, ca doar si unii din sefii de galerie isi suplimenteaza veniturile...

fularsteaua2

Eu acu am venit de la stadion,o organizare de kkt,prima data am stat la casa in fata stadionului dinspre tribuna 1,apoi ne-au trimis la intrarea dinspre merriot pentru Tribuna 2,biletele se vand doar la o casa pentru o tribuna,deci nu aveau cum sa se vanda,cand am plecat eu mai aveau

Am vazut si bisnitari,pe unu l-am batut,in plm vroia 20 de bilete.DAR galeria ar trebui sa faca ceva

bullzeye13.05.2007 13:54
Eu acu am venit de la stadion,o organizare de kkt,prima data am stat la casa in fata stadionului dinspre tribuna 1,apoi ne-au trimis la intrarea dinspre merriot pentru Tribuna 2,biletele se vand doar la o casa pentru o tribuna,deci nu aveau cum sa se vanda,cand am plecat eu mai aveau

Am vazut si bisnitari,pe unu l-am batut,in plm vroia 20 de bilete.DAR galeria ar trebui sa faca ceva

 

Pana la urma mai sunt bilete sau nu la tribuna a 2-a?

the_ace13.05.2007 13:59
la tribuna a 2 a galeria...si la tribuna 1a restu....

ms......si acum sa mergem cat mai multi ca sa moara "spurcatu" ca nu a reusit sa puna mana pe bilete steagcruce2 S.R.F(Steaua'S REAL FANATIKS)

pda13.05.2007 14:09

Principe, ne cerem scuze... ca nu ne-am dat seama de la inceput cine esti!

scarface13.05.2007 14:19

sa-i dam principelui ce merita!!!!!!!!

SteauaToronto13.05.2007 14:23

Canalul Solaris + de la Sopcast sa vedem meciurile Stelei a cazut de ieri zice offline ! Stie cineva daca va fi online pana la meciul cu FC National ?

Jony_stelist13.05.2007 14:36
Pana la urma mai sunt bilete sau nu la tribuna a 2-a?

se vand bilete doar la 2 case,deci ar trebui sa mai fie,dute si tu si vezi,eu am fost de la 2.30 si am luat la 4

danielcristian13.05.2007 15:02
Canalul Solaris + de la Sopcast sa vedem meciurile Stelei a cazut de ieri zice offline ! Stie cineva daca va fi online pana la meciul cu FC National ?

Pai scria cineva mai sus ca il da pe :www.rojadirecta.com

«123»