Hopa Gica...Nu tu erai ala care il portretizai pe Gigi cu ceva timp in urma drept un "mare conducator", un conducator pe care ar trebui sa il bagam in aceasi oala cu ilustrii inaintasi care au avut grija de interesele Stelei din 1947 incoace?
Parca asa ziceai, ca nu conteaza ce face....uite ca te-ai trezit stimabile dupa vreo 7 ani de hibernare sa ne luminezi: Gigi NU E DE Steaua!
Citeste, casca ochii bine, si arata-mi si mie unde-l "portretizam":
http://www.fcsteaua.ro/index/section/archive/domain/89
ps.tot asa ai ramas, ma...
