Pentru târâturile care azi pãteazã numele Stelei :
Astea-s DVD-urile ce trebuie sã le urmãriți la ședințele voastre tactice, zi de zi !
Nu pirateriile pe care vi le bagã pe gât "omul cu suflet de copil" și din care ați dedus cã ceea ce jucați voi astãzi se poate numi fotbal.
Ce ziceți voi dragii moșului Lovin, G.Coman, O.Petre, Stancu, etc ?
În care din jucãtorii de atunci vã regãsiți voi astãzi ?
Dar pe rând, pe rând, nu toți odatã !
Vã dați voi seama ce de DVD-uri le arãta nea Emi de-i fãcea sã joace în "halul" ãla ?
Ha,ha,ha ! Ãia erau FOTBALIªTI mã râșilor, nu voi !
