Bun articol....felicitari!Soldatino ia si invata!
Este ultima data cand te mai las sa ma provoci. Gluma e gluma, argumentele si criticile trebuie sa fie constructive. Imi pare rau, dar tu provoci pe Il Soldatino si nu argumentezi la articolul lui Ovidiu. Personal, consider ca am scris zeci de artizole bune, si multe slabe, dar nu am nevoie ca sa mi le confirmi sau sa mi le infirmi. Colegii mei din redactie ti-ar putea spune mai multe, iar cei ce ma cunosc bine, de asemenea. Fara suparare, data viitoare vei lua ban pentru ca eu prefer doar argumentele si nu atacul la persoana. In plus, nu-mi place sa fiu bazait la cap doar pentru ca unul m-a gasit antipatic.
Numai bine
