Bai frate, hai ca ma fac rasist la faze de-astea, da scoatetii avataru' sandrei.
asta nu e rasism...
Bai frate, hai ca ma fac rasist la faze de-astea, da scoatetii avataru' sandrei.
asta nu e rasism...
Thank you Liverpool! Grazie A.C. Milan!
f interesant topicul asta.
dar tot degeaba daca nu ziceti si voi ca ei "thank you boro".
alooo, mai e cineva intreg la minte pe aici ?
pana acum credeam ca frustrati sunt numai cainii si tziganii dar vad ca avem si noi astfel de caractere. :-|
lasati-i frate in pace !
vedeti-va de echipa voastra si mai incetati cu forta Milan & stuff.
Voi sunteti suporterii Stelei nu ai lui Milan, nici macar nu ati fost la vreun meci de-al lor vreodata...
Eu personal , nu sunt asa ca voi ........ eu o sa zic DAAA la Dinamo , o sa zic da cand o sa ma roage sa imi suga pana , eu o sa zic DAAA , ca nu e frumos sa refuzi pe cineva cand se milogeste de tine .
De ce nu ii da ban nimeni la spurcata aia de sandra ?? cika ne zice noua ca nu avem fair play , pai cu javre , spurcati in gura , cu s**** la gura ca ei , tie si sila de ei , nu ai cum sa ai fair play . :x:X:X::x:X