FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Nu lui Dinamo în Champions League !!!

«123»
_yang01.06.2007 06:49
Bai frate, hai ca ma fac rasist la faze de-astea, da scoatetii avataru' sandrei.

 

asta nu e rasism...

Azzido01.06.2007 18:29
Thank you Liverpool! Grazie A.C. Milan!

f interesant topicul asta.

dar tot degeaba daca nu ziceti si voi ca ei "thank you boro".

alooo, mai e cineva intreg la minte pe aici ?

pana acum credeam ca frustrati sunt numai cainii si tziganii dar vad ca avem si noi astfel de caractere. :-|

lasati-i frate in pace !

vedeti-va de echipa voastra si mai incetati cu forta Milan & stuff.

Voi sunteti suporterii Stelei nu ai lui Milan, nici macar nu ati fost la vreun meci de-al lor vreodata...

Danny01.06.2007 19:19

Eu personal , nu sunt asa ca voi ........ eu o sa zic DAAA la Dinamo , o sa zic da cand o sa ma roage sa imi suga pana , eu o sa zic DAAA , ca nu e frumos sa refuzi pe cineva cand se milogeste de tine .

 

 

 

De ce nu ii da ban nimeni la spurcata aia de sandra ?? cika ne zice noua ca nu avem fair play , pai cu javre , spurcati in gura , cu s**** la gura ca ei , tie si sila de ei , nu ai cum sa ai fair play . :x:X:X::x:X

«123»