IN KAKA WE TRUST !!!
THE DEVILS IN PARADISE!
Sa-i lasam pe catei in groapa lor.
Noi sa ajungem din nou in Liga si sa invingem in Stefan cel Mare (cata impostura in denumirea locatiei unde isi are sediul clubul unor invinsi) la anul si atunci putem sa ne demonstram superioritatea pe teren nu prin declaratii , ironii .
NOI NU SUNTEM Dinamo
NOI SUNTEM Steaua.
Sa nu renuntam niciodata la Steaua , hopefully vom scapa de Jiji in vreo 2 ani ,desi e posibil sa fie cam mult pentru nervii nostri, poate totusi se va intampla un miracol si echipa va juca din ce in ce mai bine ,desi cu transferurile care se fac nu avem sanse in Europa, ceva s-a pierdut din spiritul echipei din anii '90, care a fost aproape de calificare in 94-95.
Eu sunt fan Milan de mic copil , m-au "vrajit" la Atena in 1994 , sper sa faca o noua magie in fata celei mai mari echipe din Anglia , Liverpool FC. Ce pacat ca nu mai e tarul Sheva la Milan...
"Inter, the true comedy since 1908" ,alta echipa de invinsi , care nu au mai castigat CL din anii '60....