FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Misterele Bucurestilor

«123»
AndyQ02.05.2007 21:05

Hahahahaha!!!!

Mama ce suparare e pe la dinamovisti pe forumuri.

Citez: "NU!!!!! Turul 3!!!! :(:(:(:("

"Mi-e groaza de ce titan o sa intalnim in turul 3"

 

 

Adevarata atitudine de invingatori, nu alta. Inca nici nu s-a tras la sorti si deja au si facut in pantaloni. In sfarsit s-a taiat maioneza si in St. cel Mare... s-a taiat rau de tot!!!!

razvan7502.05.2007 21:12

o sa fie tragedie mare, ca ei se bazau pe banii de la UEFA ca sa plateasca din cheltuielile cu arbitrii din turul campionatului... s-a cam dus pe p*** socoteala lor..., a stiut mafiotu' ala de Cohn cind sa se retraga, i-a lasat pe maimutoii ailalti sa plateasca nota de plata :lol:

der arzt02.05.2007 21:13

Nu pot decat sa ma bucur. Desi se spune ca nu e frumos sa te bucuri de raul altuia in tara asta trebuie. Plus ca n-ar fi fost corect ca Dinamo sa joace direct in grupe pe munca Stelei in principal si unui sezon norocos al rapidului. Oricum cel mai frumos ar fi acum ca Dinamo a ratat calificarea directa sa termine si Rapid pe 4 si sa piarda cupa iar noi sa terminam pe 2.

 

Dumnezeu exista este sus si Vede. Pana la urma DREPTATEA DIVINA si-a facut prezenta si ma bucur ca mai intai i-a lasat pe javre sa-si faca iluzii.

 

PS: **** Dinamo n-o sa joci niciodata in TEMPLUL ROS ALBASTRU

AndyQ02.05.2007 21:16

Si cat de umflat era Borcea cu declaratiile lui de kaka (nu ala care e zeu la Milan) cum ca ei se pregatesc de Sampion's Lig. AHAHAHAHHA! E a 2-a oara cand se pregatesc degeaba. Asta-i viata. Maine la TV o sa fie mare suparare intre cei de suflare canina. Le-a cam taiat din aroganta eliminarea lui Chelsea si a lui ManU. Cel putin asa nu o sa fie prea umflati in pene ca au luat titlul stiind ca nu pupa UCL!!!

 

Si vorba aia, nu aveau dreptul sa ajunga in UCL pe spatele Stelei. Sa-si netezeasca singuri drumul, nu sa fure, cum sunt ei obisnuiti.

cristian8602.05.2007 21:30

IN KAKA WE TRUST !!!

THE DEVILS IN PARADISE!

 

 

 

Sa-i lasam pe catei in groapa lor.

Noi sa ajungem din nou in Liga si sa invingem in Stefan cel Mare (cata impostura in denumirea locatiei unde isi are sediul clubul unor invinsi) la anul si atunci putem sa ne demonstram superioritatea pe teren nu prin declaratii , ironii .

 

NOI NU SUNTEM Dinamo

 

NOI SUNTEM Steaua.

 

Sa nu renuntam niciodata la Steaua , hopefully vom scapa de Jiji in vreo 2 ani ,desi e posibil sa fie cam mult pentru nervii nostri, poate totusi se va intampla un miracol si echipa va juca din ce in ce mai bine ,desi cu transferurile care se fac nu avem sanse in Europa, ceva s-a pierdut din spiritul echipei din anii '90, care a fost aproape de calificare in 94-95.

 

 

 

Eu sunt fan Milan de mic copil , m-au "vrajit" la Atena in 1994 , sper sa faca o noua magie in fata celei mai mari echipe din Anglia , Liverpool FC. Ce pacat ca nu mai e tarul Sheva la Milan...

 

"Inter, the true comedy since 1908" ,alta echipa de invinsi , care nu au mai castigat CL din anii '60....

pappy03.05.2007 03:18

sa trezit oracolul din pipera!!!!Unirea va fi motivata cu 150.000$!!!!!pleaca dracu de la Steaua si stai la stina

Matrixone03.05.2007 06:45
sa trezit oracolul din pipera!!!!Unirea va fi motivata cu 150.000$!!!!!pleaca dracu de la Steaua si stai la stina

 

pappy, nu mai pune "botul" la tot ce scrie in ziare. Dupa inmormantarea din Stefan cel Mare, sa vezi atacuri impotriva noastra din presa(mai ales daca o sa castigam la Urziceni). Tare mi-e frica sa nu se puna de o coalitie Dinamo-rapid, sa termine CFR pe locul 2!!! sper ca nu m-am imbolnavit de scenarita:))))

johngotti03.05.2007 08:37

Coalitie Dinamo - CFR, poate.

Coalitie rapid - CFR, exclus

Rapid inca mai are sanse la locul doi, chiar mai mari ca CFR. Daca bate pe CFR ajunge la egalitate cu ei si in eventualitatea egalitatii intre ele pe locul 2 (Doamne fereste), rapid are castig de cauza datorita meciurilor directe. In situatia sta noi trecem pe locul 2, doar cu un egal la Urziceni. Noua doar asta ne trebuie din "marele meci" cu Unirea, un egal care va fii egal cu CL.

Daca facem egal la Urziceni si rapid bate la CFR, Steaua, rapid si CFR sunt la egalitate. Noi fluieram pana la final. Si daca fluiera si ei noi terminam pe 2 pentru. ca avem avantajul meciurilor directe cu amandoua. Mai grav este daca nu batem la Unirea, facem doar un egal si rapidul face tot egal la Cluj sau chiar mai rau, ia bataie. Atunci se duce clujul la 3 puncte in fata noastra si noi o sa stam la mana cainilor si a Gloriei (atat de corecta anul asta)

CONCLUZIE: "hai" rapid si 15 puncte din urmatoarele 5 meciuri si ....putin noroc la tragera la sorti pentru. turul 3 preliminar. Nu ma gandesc ca turul doi ne poate pune probleme

 

 

 

steagcruce2

Matrixone03.05.2007 11:06
Coalitie Dinamo - CFR, poate.

Coalitie rapid - CFR, exclus

Rapid inca mai are sanse la locul doi, chiar mai mari ca CFR. Daca bate pe CFR ajunge la egalitate cu ei si in eventualitatea egalitatii intre ele pe locul 2 (Doamne fereste), rapid are castig de cauza datorita meciurilor directe. In situatia sta noi trecem pe locul 2, doar cu un egal la Urziceni. Noua doar asta ne trebuie din "marele meci" cu Unirea, un egal care va fii egal cu CL.

Daca facem egal la Urziceni si rapid bate la CFR, Steaua, rapid si CFR sunt la egalitate. Noi fluieram pana la final. Si daca fluiera si ei noi terminam pe 2 pentru. ca avem avantajul meciurilor directe cu amandoua. Mai grav este daca nu batem la Unirea, facem doar un egal si rapidul face tot egal la Cluj sau chiar mai rau, ia bataie. Atunci se duce clujul la 3 puncte in fata noastra si noi o sa stam la mana cainilor si a Gloriei (atat de corecta anul asta)

CONCLUZIE: "hai" rapid si 15 puncte din urmatoarele 5 meciuri si ....putin noroc la tragera la sorti pentru. turul 3 preliminar. Nu ma gandesc ca turul doi ne poate pune probleme

steagcruce2

greseala imi apartine, nu am specificat ca in cazul in care tiganii fac egal la Cluj....., dar ai dreptate, noi sa nu pierdem la Urziceni si sa castigam tot pana la final si ne vedem in grupe fular-campioniifularsteaua2

«123»