29997 daca am numarat eu bine pana acu
sunt total pentru un protest impotriva lui "el ciobandante" (cum bine il caracteriza un semnatar al unui articol)
stau si ma intreb oare cati Munti vom misca daca vom protesta? nenorocitul ala si-a instaurat dictatura si impotriva unei dictaturi nu se poate raspunde decat prin revolutie...nu vedeti ca suntem la cheremul tuturor imbecililor? m-am saturat!!! pur si simplu mi se pare degradant tot ce se intampla....stam neputinciosi si vedem cum se distruge totu...
cel mai competent om de la Steaua a plecat...si ce daca l-a pocnit p-ala? si eu as fi facut la fel...cum altfel sa procedezi in fata unui taran care vine din an in pasti la un meci si atunci isi varsa nadufu (provocat probabil de stresu de a conduce un troleu) pe un jucator ca Dica!!
Argaseala negocia cu rosianu....halal stelist!! sa-ti fie rusine!!
ciobanu il roaga pe Petrescu s-o "lase mai moale" !! sa-ti fie rusine ca te crezi in casa ta unde poti face ce vrei tu!!
Dragomir iese la atac impotriva lui MM!! sa-ti fie rusine ca esti un porc ingrasat din fondurile securitatii!!
ma dezgustati !!!
FORZA Steaua...CEL MAI PUTERNIC DROG DIN TOATA VIATA MEA!!!
