FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

"Andrey pleacã" (GSP)!

«123»
pvf_0706.05.2007 12:19
forzateaua La Steaua s-au adus jucatori considerati foarte buni,de perspectiva,dar se pare ca vor ramane doar cine vrea d-l Gigi Becali,cand avem accidentati Olaroiu improvizeaza.Jucatorii adusi ar trebui lasati in lot,sa se integreze,nu ati afara doar ca nu sunt folositi.Asta ar insemna sa avem 11 jucatori si 3 rezerve.Ce rost au ceilalti care joaca, doar dak e un titular accidentat.Andrey e ca si Carlos,gafeaza,gafeaza.Mai bine ca il imprumuta.Asa trebuia sa faca si cu Carlos,nu sa manance meciurile in care Steaua lupta din greu.Steaua nu mai seamana cu un club ADEVARAT,ci cu o marioneta a unora.
«123»