Nu are ce sa faca in fata unei demonstratii publice legale, cu autorizatie si tot tacamul.O sa vezi cum o sa dea el doi bani cand or sa-i scada procentele alea. Mai ales ca presa, in cautare de senzational, o sa ne ajute, (in ciuda raului pe care ni l-a facut de-a lungul timpului), desi indirect, in aceasta ipoteza.
ce-o sa fie? ce-o sa fie?! O SA FIE O NEBUNIE!!!!!!!!!!!! Daca e sa fie demonstratie.. foarte bine.. o sa-l impresioneze putin pe cioban. sau deloc. MAREA MUTARE a noastra va fi la alegeri!!!!!!!!. acolo o sa putem lovi unde e mai greu ''URSULUI''. si cand o sa vada ca nu reprezinta NIMIC in ochii nostri, sper din tot sufletul ca se va lepada de '' jucaria'' lui favorita: Steaua. La urma urmei are o minte de copil. adica mai de-a dreptul e infantil. de-abia astept alegerile, le consider prima ocazie reala de a scapa de clanul Becali.
''VOM FI IARASI CE AM FOST SI CHIAR MAI MULT !''
FORZA Steaua!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
