Liverpool fara indoiala
Liverpool fara indoiala
doar Steaua ![]()
off topic...cea mai tare galerie o are dInamu' drept pt care au si postat pe un site al lor o fotografie reprezentativa...

...noi macar avem decat "cetateni" in peluza,dar ei au adunat toata "crema cea vestita...
Liverpool fara indoiala
![]()
si eu offtopic.din 600 de oameni chiar nu a facut nimeni nici o poza...ca de 2 zile peste tot numai poze cu cainii si cu coregrafia lor "exceptionala" dar cu noi 3 poze in prosport si`atat....
poate chiar nu s-au facut .. ![]()
Vad ca bateti campii cu francezi si celelate popoare...si nu prea vad TURCII!Pwoi recordu de decibeli este la Besiktas,cel mai mare dans(56000 de oameni sarind sincron) la Fener,cea mai colorata peluza la Galata...etc. Lipseste si B.Dortmund care au o galerie tare la cromatica si steaguri...in fine...ficare cu gusturile lui
![]()
![]()
![]()
si eu offtopic.din 600 de oameni chiar nu a facut nimeni nici o poza...ca de 2 zile peste tot numai poze cu cainii si cu coregrafia lor "exceptionala" dar cu noi 3 poze in prosport si`atat....
CORECT...nici eu nu am vazut nicio poza
si eu offtopic.din 600 de oameni chiar nu a facut nimeni nici o poza...ca de 2 zile peste tot numai poze cu cainii si cu coregrafia lor "exceptionala" dar cu noi 3 poze in prosport si`atat....
CORECT...nici eu nu am vazut nicio poza
poze cu noi nu prea exista...
in schimb, cu spurcatii... publicitate gratis!
marsilia, psg ca si coregrafii
turcii grecii si argentinienii ca fanatism
Liverpool ca si fani in general da le ei nu e galerie sau peluza
Milan, napoli roma
si fara suparare in Romania pana acum 2 3 ani Peluza Nord
in ultimii ani ca atitudine, banere , mesaje sudul e mult peste
dar e doar parerea mea
si eu sunt suporter de trib 2 acum deci nu pot fi acuzat de partinire
Pe Ghencea, cand se scandeaza : "Lupta Steaua !" si "M u i e Dinamo !". ![]()
Liverpool pentru YNWA si nu numai.
Fener pentru recordul de dB.
Crvena Zvezda pentru fanatism.
pfff...Steaua le intrece pe toate ![]()
Mai terminati odata cu Liverpool va rog ca habar nu aveti despre ce vb. Cati dintre voi ati fost pe Anfield Road ? Niciunul. In Liga au atmosfera superba dar in rest sunt penibili rau de tot.
saint ettienne
Triphat ataci degeaba lumea sa stii.eu personal nu am fost pe anfield dar frecventez barul in care se strang multi din suporterii Liverpool(din tara si nu numai .30-40 % sunt englezi ) in Bucuresti.si multi au fost si la meciuri de campionat si se canta la fel(cel putin de peluza pot sa-ti zic) si nu trebuie sa-i cred pe cuvant pentru ca am vazut destule proiectii cu inregistrari.daca intereseaza pe careva sa vada video facut cu cei care sustin Liverpool(la fiecare meci al lor indiferent de importanta )din tara >>http://www.youtube.com/watch?v=SKVho044R-E
(nu sustin Liverpool pentru mine exista doar Steaua )
The Foxes iti garantez ca nu se canta la fel. Sunt momente de liniste totala, si nu de 5 secunde, ci minute. Am fost de 2 ori pe Anfield si in ambele meciuri atmosfera a fost slaba. Ma uitam la Liverpool - Everton, ultimul care s-a jucat, si ma gandeam, merita suporterii astia sa fie catalogati drept cei mai frumosi din lume/europa ? Categoric nu. Suporterii englezi care frecventeaza stadioanele din Anglia iti vor spune la fel. Defapt, orice club din Anglia are atmosfera slaba, cu mici exceptii. Doar comentatorii, mass-media si necunoscatorii vor spune altfel.
ai prins 2 meciuri pe anfield? marfa!.eu unul nu am spus ca e cea mai tare galerie in postu de mai sus si nici nu cred asta.de exemplu pentru mine boca mi se pare printre cele mai tari si cu siguranta au cel mai frumos cantec.(dale boca).probabil sa fie asa cum zici tu (poate ca englezii considera ca se canta , tinand cont de "lipsa" asta pe alte stadioane). oricum daca te intereseaza barul unde se strang la meciuri lfc fans de la noi (am patit-o o data sa se cante tot meciu si nu ma mai intelegeam cu astia) sa-mi spui.
Cea mai tare galeria din lume fara indoiala este cea a lui Gloria Bistrita. Nu am fost la meciuri dar din ce am vazut fac o presiune incredibila asupra adversarilor. Nimeni nu scapa de acolo intreg mai ales Ceahlaul, CFR, Craiova, sau tot felu de achipe care au neaparata nevoie de puncte. Toate pleaca cu coada intre picioare. Va spun sincer eu asa galerie n-am mai vazut. Ar trebui sa ne strangem si noi sa-i vedem o data sa luam lectii. Sunt asa fanatici... la fiecare meci ies scandaluri. Mai ales cand echipa "pierde" puncte.
Vai de nu mai pot..cand va aud cu galeria lui Liverpool...da, canta frumos acasa, dar asta nu e tot. Coregrafii ? nema. Incidente ? Poate acum 20 ani. Cantat in deplasari ? Nu exista. Asta avand in vedere ca i-am vazut live si pe Ghencea si pe Giulesti.
Galerii adevarat ? Steaua Rosie Belgrad, Fener, Galata, Roma, Lazio, Milan, Napoli, PSG si cai mai tari in materie de coregrafii..SAINT ETIENNE ! Noi ? In primele 30.
SA FIM SERIOSI. NU SUNTEM NICI MACAR IN PRIMELE 100. Lasati subiectivismul. sa fim realisti. Nici macar nu mai avem organizarea de alta data. RESPECT JEAN PAVEL SI Armata ULTRAS
SA FIM SERIOSI. NU SUNTEM NICI MACAR IN PRIMELE 100. Lasati subiectivismul. sa fim realisti. Nici macar nu mai avem organizarea de alta data. RESPECT JEAN PAVEL SI Armata ULTRAS
Armata ultraS?! ![]()
da bai [...]. ultras = suporter.
Editat de Moderatori
Fara jigniri!
Bodanelu..Armata UltraS...este fosta Armata Ultra, dar formata numai din oameni ale caror nume incep cu S. Sau poate bijoux_bz a vrut sa zica ultras = suporter si este Armata Suporter. Nu prea ma pricep eu la asa ceva, astept mai multe lamuriri de la bijoux. Multumesc.