Din cauza asta zic ca avem probleme... s-au schimbat vremurile... din cauza asta nici Jean nu mai sta printre noi... din cauza asta tot mai putzini pushti intreaba dc pot sa stea pe langa noi... asta e... rezistentza si adaptare...
De coregrafii cum facetzi voi nici nu se punea problema pe vremea lu Jean... asa ceva nu prea vezi nicaieri cum a fost cea cu ACAB... si aia cu MORI JAVRA mi-a mers la suflet!(cand spun voi ma refer la cele 2 grupari care se ocupa in special de coregrafiile astea jmechere)
