FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cea mai tare galerie din lume!

«12345613»
eferman14.07.2007 17:27

Din cauza asta zic ca avem probleme... s-au schimbat vremurile... din cauza asta nici Jean nu mai sta printre noi... din cauza asta tot mai putzini pushti intreaba dc pot sa stea pe langa noi... asta e... rezistentza si adaptare...

De coregrafii cum facetzi voi nici nu se punea problema pe vremea lu Jean... asa ceva nu prea vezi nicaieri cum a fost cea cu ACAB... si aia cu MORI JAVRA mi-a mers la suflet!(cand spun voi ma refer la cele 2 grupari care se ocupa in special de coregrafiile astea jmechere)

albanezul14.07.2007 19:33
Din cauza asta zic ca avem probleme... s-au schimbat vremurile... din cauza asta nici Jean nu mai sta printre noi... din cauza asta tot mai putzini pushti intreaba dc pot sa stea pe langa noi... asta e... rezistentza si adaptare...

De coregrafii cum facetzi voi nici nu se punea problema pe vremea lu Jean... asa ceva nu prea vezi nicaieri cum a fost cea cu ACAB... si aia cu MORI JAVRA mi-a mers la suflet!(cand spun voi ma refer la cele 2 grupari care se ocupa in special de coregrafiile astea jmechere)

suntem mai mult de 2 grupari care ne ocupam de coregrafii.

eferman14.07.2007 23:10

Doamneeeeeeeeeeee... in principal 2 grupari care fac coregrafiile de peluza... la asta ma refer... adica cei care gandesc fac rost de materiale... si ceilalatzi participa dar in mai mica masura.. impart foi dalea pe unde trebuie... etc... nu ma refer la coregrafiile de grupare.. ca totzi facem din cand in cand coregrafii mai mici sau mai mari...

albanezule dc vrei iti dau IDu meu de mess da aici numai continui discutzia ca tu parca eshti albanez si yo tatar!:)

albanezul15.07.2007 07:30
Doamneeeeeeeeeeee... in principal 2 grupari care fac coregrafiile de peluza... la asta ma refer... adica cei care gandesc fac rost de materiale... si ceilalatzi participa dar in mai mica masura.. impart foi dalea pe unde trebuie... etc... nu ma refer la coregrafiile de grupare.. ca totzi facem din cand in cand coregrafii mai mici sau mai mari...

albanezule dc vrei iti dau IDu meu de mess da aici numai continui discutzia ca tu parca eshti albanez si yo tatar!:)

asl pls?

eferman15.07.2007 07:36

jpg?:)... si dc nu ai mashina sport nici nu vreau sa ma uit la tine!... asta mi-a zis-o una ultima oara cand am intrat pe irc acum vreo 3ani... deabia atunci miam dat si eu seama cam ce e cu chestia aia!:)

albanezul15.07.2007 08:35
jpg?:)... si dc nu ai mashina sport nici nu vreau sa ma uit la tine!... asta mi-a zis-o una ultima oara cand am intrat pe irc acum vreo 3ani... deabia atunci miam dat si eu seama cam ce e cu chestia aia!:)

lume rea..,si perfida..ca sa fiu on topic..cea mai tare galerie din lume e galeria lui Auxerre Lugoj..yuhuuuuuuu!

razvan9315.07.2007 08:55

cea mai mare galerie din lume o are InTer!!!! nu se compara nimeni cu Curva Nord

albanezul15.07.2007 09:09
cea mai mare galerie din lume o are InTer!!!! nu se compara nimeni cu Curva Nord

la naiba.. :unsure:

benzina15.07.2007 10:48

galeria lui Sheriff Tiraspol rulllllzzzzzzzzzzzz

_yang15.07.2007 14:45

@benzina

 

 

Subscriu... :laugh:

eferman15.07.2007 18:22

benzina are propria lui galerie si harem... deci galeria+haremu lu benzina RULZ!:)... mai ca curva nord!:)

benzina15.07.2007 19:19

la naiba eferman :P m-ai dat in vileag :P

stelistu2515.07.2007 20:35

cea mai tare galerie Building Vanju Mare....pe loku 2 e Curva Nord :biggrin: :laugh:

f234567k03.05.2008 12:49

Cea mai tare este curva din banat.

FUNky TechNo03.05.2008 13:31

curva de la Timisoara :biggrin:

Katau03.05.2008 13:37

cea mai tare galerie si cei mai multi membri =CCS Curva Centura Sud

unuspecial03.05.2008 14:16

Eu ii simpatizez pe cei de la Barca , pentru toate coregrafiile minunate pe care ni le-au oferit! Torte , Steaguri , fumigene etc au toate galeriile asa ca nu vad de ce as alege una dintre ele.

http://img237.imageshack.us/my.php?image=b...id032007hl6.jpg

http://img231.imageshack.us/my.php?image=campoo6.jpg

http://img262.imageshack.us/my.php?image=ghenceavb5.jpg

puyol03.05.2008 14:44

valeu,barça are una din cele mai reci stadioane de fotbal din Europa :))))

spuneau asta chiar cei de la boixos nois,intr-un comunicat oficial pe site-ul lor,datorita antipatiei lor fatza de laporta

 

si oricum coregrafiile alea sunt facute de club...

mi-e greu sa cred ca 2-3 sute de boixos nois sunt in stare sa organizeze asa ceva,da mai stii ? :)))

Recoba03.05.2008 14:45

paok...gate 4....

helena_steaua03.05.2008 14:55

Liverpool... :thumbsup:

Joga Bonito03.05.2008 15:09

fenerbahce

Catalyn0703.05.2008 15:11

pt mn e fara indoiala galeria lui Fener sau Beshiktas

MoWeed03.05.2008 15:12

Besiktas, Liverpool, Boca Juniors...etc.

.Ax3L.03.05.2008 15:24

Panathinaikos frate sau cum se scrie sunt criminali din europa si in america de sud toate echipele au galerie forta

ssinpadureacualune03.05.2008 16:00

Steaua Bucuresti are cea mai tare galerie din lume!!!

 

Mai ales de cand striga crainicul "cine este liderul,cine este liderul..." ne pisham pe lume!!!

 

Si dupa Steaua eu zic ca este LAZIO.

«12345613»