ATENTIE, REDACTIE!
Va rog frumos, dragi stelisti, luati atitudine urgent!
Ciobanul duce clubul catre un colaps total.
Se pregateste izgonirea lui Andrey si Elton dupa cum a recunoscut ciobanul.
Olaroiu s-a dovedit cel mai mare dusman din istoria Stelei.
Este vital sa scapam ACUM de Becali cu orice risc.
Calificarea in Champions League in aceste conditii nu poate fi decat INCA O PATA pe istoria noastra.
ATENTIE MARE! In aceasta seara s-a depasit limita nebuniei.
Becali si-a pierdut si putinile minti pe care le mai avea.
Am ajuns exact precum Craiova, sa-mi doresc sa piarda Steaua in aceste conditii.
NU VREM BLATURI, dragi colegi.
Nu va compromiteti pentru un succes de moment.
Steaua INSEAMNA ALTCEVA.
Asta nu e Steaua noastra!
Daca NOI nu ne dezicem TOTI de cioban ACUM, meritam sa fim polul rusinii in fotbalul romanesc!
Edit: imi asum constient riscul de a lua BAN, sper sa merite!