FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

CFR Cluj - STEAUA

«1234»
mariuss_d26.04.2007 13:50

Bravo Goian aveam nevoie de golul asta.

E prea mare miza. probabil de asta si fotbalul mai slab calitativ.

qnzny8126.04.2007 13:53

2-0!!!!!!!!!atata am zis.lupta Steaua!!!!! inca un gol ,.

MALDINI_STEAUA26.04.2007 13:58

Ba si io zisesem 2-0 pana sa inceapta meciu...verificati postul meu :)) daca bagam la pariuri scor exact eream bogat :))

Dragoshel26.04.2007 14:01

Radoi, accidentat este inlocuit de catre Baciu. Speram sa nu fie nimic grav cu Capitanul ros-albastrilor

zloty26.04.2007 14:02

vad ca Goian e pus pe fapte mari azi ,pana acuma a dat 2 :))

Dragoshel26.04.2007 14:03

Nu cred ca putea sa scoata acea minge.....

zloty26.04.2007 14:04

fularsteaua2

Nu cred ca putea sa scoata acea minge.....

cum ma sa nu poata so scoata? era prea simplu

MALDINI_STEAUA26.04.2007 14:18

Hai Doamne...inca putin...nu ma mai uit la meci..NU POT :(

zloty26.04.2007 14:20
Hai Doamne...inca putin...nu ma mai uit la meci..NU POT :(

vad ca suferi si tu de efectul Oli :))

 

in alta ordine de idei observ ca indiferent de echipa cu care jucam terminam in genunchi fiecare partida ,nu jucam nimic, oare cat va mai continua acest chin numit Olaroiu?? sper ca putin

MALDINI_STEAUA26.04.2007 14:24
vad ca suferi si tu de efectul Oli :))

 

Nu sufar de efectul Oli..sufar pentru Steaua !!!! Nu prea imi plac finalurile tensionate !! LUPA Steaua !!! Champions League VENIMMMMMMMMM

stelist_4_ever9026.04.2007 14:24

Thereau-Radoi sper sa revina cat mai rpd...de Ghionea mai stiti ceva??

forever_STEAUA26.04.2007 14:27

@stelist_4_ever90

 

Ghionea nu mai revine pana la finalul sezonului... Sau cel putin asa a spus Argaseala.

n_am_kef26.04.2007 14:28

2-1 Sa zica mersi ca am inscris noi pentru. ei ca ei saracii n-au avut nici macar un sut pe poarta. Si pacat si de arbitrajul asta de toata jena. A cam fost offside + faulturile repetate ale clujenilor tolerate de nemti.

 

FORZZA Steaua !!!

zloty26.04.2007 14:29
Nu sufar de efectul Oli..sufar pentru Steaua !!!! Nu prea imi plac finalurile tensionate !! LUPA Steaua !!! Champions League VENIMMMMMMMMM

 

stiu ma da la Steaua astfel de finaluri nu prea erau inainte sa vina Oli , adica sa stea pe final de meci toate echipele calare pe noi.

Champions League venim?? daca o sa avem un joc asemanator o sa ne facem de ras mai rau ca Dinamo

MALDINI_STEAUA26.04.2007 14:32
stiu ma da la Steaua astfel de finaluri nu prea erau inainte sa vina Oli , adica sa stea pe final de meci toate echipele calare pe noi.

Champions League venim?? daca o sa avem un joc asemanator o sa ne facem de ras mai rau ca Dinamo

 

 

Cum am mai spus....mai e mult pana incepe noua editie de CL ... sper ca se vor schimba multe .. si sunt sigur ca se vor schimba..sunt optimist :D

zloty26.04.2007 14:34
Cum am mai spus....mai e mult pana incepe noua editie de CL ... sper ca se vor schimba multe .. si sunt sigur ca se vor schimba..sunt optimist :D

da asa e mai e ceva timp pana la noua editie cl , dar la modul in care a pregatit Oli dubla cu sevila si cum neam prezentat la meci numi dau foarte mari motive de optimism , poate doar daca se schimba antyrenorul sa mai realizam ceva

MALDINI_STEAUA26.04.2007 14:36
da asa e mai e ceva timp pana la noua editie cl , dar la modul in care a pregatit Oli dubla cu sevila si cum neam prezentat la meci numi dau foarte mari motive de optimism , poate doar daca se schimba antyrenorul sa mai realizam ceva

 

 

Orice schimbare..nu conteaza unde..numai sa fie bine.Atat sper !

 

P.S : Sa fi fost oare echipamentu de vina ? :))) ca am castigat ultimele 2 meciuri in tricourile albastre complet :)) steagcruce2 steagcruce2 steagcruce2

«1234»