Bravo Goian aveam nevoie de golul asta.
E prea mare miza. probabil de asta si fotbalul mai slab calitativ.
Bravo Goian aveam nevoie de golul asta.
E prea mare miza. probabil de asta si fotbalul mai slab calitativ.
2-0!!!!!!!!!atata am zis.lupta Steaua!!!!! inca un gol ,.
Ba si io zisesem 2-0 pana sa inceapta meciu...verificati postul meu
daca bagam la pariuri scor exact eream bogat ![]()
Radoi, accidentat este inlocuit de catre Baciu. Speram sa nu fie nimic grav cu Capitanul ros-albastrilor
vad ca Goian e pus pe fapte mari azi ,pana acuma a dat 2 ![]()
Nu cred ca putea sa scoata acea minge.....
![]()
Nu cred ca putea sa scoata acea minge.....
cum ma sa nu poata so scoata? era prea simplu
Hai Doamne...inca putin...nu ma mai uit la meci..NU POT ![]()
Hai Doamne...inca putin...nu ma mai uit la meci..NU POT![]()
vad ca suferi si tu de efectul Oli ![]()
in alta ordine de idei observ ca indiferent de echipa cu care jucam terminam in genunchi fiecare partida ,nu jucam nimic, oare cat va mai continua acest chin numit Olaroiu?? sper ca putin
vad ca suferi si tu de efectul Oli![]()
Nu sufar de efectul Oli..sufar pentru Steaua !!!! Nu prea imi plac finalurile tensionate !! LUPA Steaua !!! Champions League VENIMMMMMMMMM
Thereau-Radoi sper sa revina cat mai rpd...de Ghionea mai stiti ceva??
@stelist_4_ever90
Ghionea nu mai revine pana la finalul sezonului... Sau cel putin asa a spus Argaseala.
2-1 Sa zica mersi ca am inscris noi pentru. ei ca ei saracii n-au avut nici macar un sut pe poarta. Si pacat si de arbitrajul asta de toata jena. A cam fost offside + faulturile repetate ale clujenilor tolerate de nemti.
FORZZA Steaua !!!
Nu sufar de efectul Oli..sufar pentru Steaua !!!! Nu prea imi plac finalurile tensionate !! LUPA Steaua !!! Champions League VENIMMMMMMMMM
stiu ma da la Steaua astfel de finaluri nu prea erau inainte sa vina Oli , adica sa stea pe final de meci toate echipele calare pe noi.
Champions League venim?? daca o sa avem un joc asemanator o sa ne facem de ras mai rau ca Dinamo
stiu ma da la Steaua astfel de finaluri nu prea erau inainte sa vina Oli , adica sa stea pe final de meci toate echipele calare pe noi.Champions League venim?? daca o sa avem un joc asemanator o sa ne facem de ras mai rau ca Dinamo
Cum am mai spus....mai e mult pana incepe noua editie de CL ... sper ca se vor schimba multe .. si sunt sigur ca se vor schimba..sunt optimist ![]()
Cum am mai spus....mai e mult pana incepe noua editie de CL ... sper ca se vor schimba multe .. si sunt sigur ca se vor schimba..sunt optimist![]()
da asa e mai e ceva timp pana la noua editie cl , dar la modul in care a pregatit Oli dubla cu sevila si cum neam prezentat la meci numi dau foarte mari motive de optimism , poate doar daca se schimba antyrenorul sa mai realizam ceva
da asa e mai e ceva timp pana la noua editie cl , dar la modul in care a pregatit Oli dubla cu sevila si cum neam prezentat la meci numi dau foarte mari motive de optimism , poate doar daca se schimba antyrenorul sa mai realizam ceva
Orice schimbare..nu conteaza unde..numai sa fie bine.Atat sper !
P.S : Sa fi fost oare echipamentu de vina ?
) ca am castigat ultimele 2 meciuri in tricourile albastre complet
steagcruce2 steagcruce2 steagcruce2