Si eu mi-am luat bilet, si pot sa-ti spun cu siguranta ca vor fi multi stelisti pe stadion azi, chiar daca unii din ei au nimerit bilete la tribuna CFR-ului<
)))))))))) steagcruce2
Si eu mi-am luat bilet, si pot sa-ti spun cu siguranta ca vor fi multi stelisti pe stadion azi, chiar daca unii din ei au nimerit bilete la tribuna CFR-ului<
)))))))))) steagcruce2
Daca nu luam gol in prima repriza iar Nesu joaca asa cum a jucat in ultimele meciuri eu cred ca nu pierdem.Acum ramane de vazut daca si batem
In fine,concluzia este aceeasi:Cu Steaua pana la moarte!! spre cl
stie cineva, se poate vedea pe streaming meciul undeva ? m-am obisnuit sa vad meciuri de afara numai pe streaming (nu am boom TV) si astazi sunt la servici. nu pot sa imi iau liber, iar ca sa urmaresc meciul dupa comentarii text e foarte nasol.
trebuie sa castigam ![]()
Trebuie SA batem
Nu spun ca vom bate nu am fost niciodata f optimist dar AR trebui (numa prin prisma ca iam batut in tur si cu 3 la 1 )
Thereu fane fericiti poa mai da si Elton o boaba asa ca tot vad ca ia sarit toata lumea in cap DEJA
Forza Steaua
trebuie sa-i batem .... mai ales ca in tur i-am batut cu 4-2 nu cu 3-1
. Sunt stelista de cand am inceput sa merg in picioare si sunt sigura ca Steaua va juca iar in C.L. !!
Sper sa castigam pentru ca daca vom castiga vom lua o optiune serioasa in lupta pentru locul 2 , mai ales ca CFR va avea meci si cu rapid si cu Dinamo.... Iar daca va pierde in acele meciuri , avem mari sanse ca la sfarsitul campionatului sa terminam pe locul 2...
MY HEART IS ALWAYS WITH Steaua!
Si eu mi-am luat bilet, si pot sa-ti spun cu siguranta ca vor fi multi stelisti pe stadion azi, chiar daca unii din ei au nimerit bilete la tribuna CFR-ului<)))))))))) steagcruce2
......respect celor ce sunt alaturi de echipa,trebuie sa trecem peste toate pentru a fi alaturi de baieti!Sincer eu zic ca ii vom bate pe ceferisti deoarece baietii isi dau si ei seama ca este ultima sansa catre "gloria" din UCL.apropo Beheecalii hai cu aia 15 jucatori de valore promisi
daca ii batem pe cei din Cluj azi suntem tari si meritam locul 2, daca nu, nu meritam nimic, asta e, astia suntem noi.
Un calcul simplu in ecuatia unui campionat spune ca daca ai o medie de 2 puncte pe etapa, ai foarte mari sanse sa castigi campionatul. Deci ar fi trebuit sa avem la sfarsitul campionatului 34x2 = 68 puncte. Insa, dat fiind faptul ca Dinamo a avut un sezon cum nu ar fi sperat nici Borcea, cele 68 puncte ar aduce 99% locul 2. Din 7 etape cate mai sunt baietii ar trebui sa castige 18 puncte. Cum? 6 victorii... Sa speram ca prima dintre ele va fi consemnata peste nici 4 ore. Oricum, un sezon dezamagitor... Haideti baieti! Spalati ce mai poate fi spalat.
Forza Steaua!
steagcruce2 nu stiu dak avem fata de Liga... la echipa d acum... si cu, conducerea d acum... dar stiu ca trebuie sa fim alaturi de echipa in orice moment... chiar dak la echipa e patron un cioban, chiar dak e altcineva... trebuie sa fim uniti mai ales in momentele astea... Hai baietii !! Hai campionii !! steagcruce2
I batem !!!!!!!!!!!!!! ![]()
steagcruce2
II batem pe dracu.Echista 2 posibilitati:pierdem pe teren sau a doua pierdem la masa verde pe site-ul oficial Lovin ii titular,desi se spunea ca-i suspendat.
Lovin titular,asta deoarece gsp scia ca lui bekali i-a placut jocul lui Lovin cu Poli Iasi.NU pot sa cred.Lovin TITULAR SI Paraschiv SI OV.Petre REZERVE!!!!!!!!!!!!Bekali pleaca din Ghencea!!!!!!!!!
steagcruce2 nu stiu dak avem fata de Liga... la echipa d acum... si cu, conducerea d acum... dar stiu ca trebuie sa fim alaturi de echipa in orice moment... chiar dak la echipa e patron un cioban, chiar dak e altcineva... trebuie sa fim uniti mai ales in momentele astea... Hai baietii !! Hai campionii !! steagcruce2
Cica sa nu mai injuram pe site , dar e greu sa te abtii . Totusi nu injur dar te intreb anul trecut cand echipa juca in Cl si a iesit cu capul sus cine era la conducere si cine in teren ?...................................................erau tot ei , dar frustrarea ta e ireversibila
stie cineva, se poate vedea pe streaming meciul undeva ? m-am obisnuit sa vad meciuri de afara numai pe streaming (nu am boom TV) si astazi sunt la servici. nu pot sa imi iau liber, iar ca sa urmaresc meciul dupa comentarii text e foarte nasol.
trebuie sa castigam
http://www.myp2p.eu/Matches/Match3.htm
iti trebe sa downloadezi sopcast, merge super...aviz romanilor de afara!
Cred ca e nebun Oli asta, ...Lovin titular., si pe banca is Elton, Paraschiv, Ov Petre si Bostina, ...ufff...
dar..deh, sa credem in inspiratia..marelui Oli
poate..acum
cum dracu sa-l tii pe elto pe banca si sa-l titularizezi pe gloaba aia de Lovin..........incredibil mare prostalau
HAI Steaua steagcruce2
cum dracu sa-l tii pe elto pe banca si sa-l titularizezi pe gloaba aia de Lovin..........incredibil mare prostalauHAI Steaua steagcruce2
cum decurge meciul?
Frate,da suntem masati klumea in jumatatea noastra
(...Lovin asta e varza..nus de ce draq nu l-a bagat Olaroiu p Elton...sper sa facem un meci bun ca altfel adio locul 2
....Forta Steaua steagcruce2 ![]()
Pentru a urmari meciu live (video) trebuie sa urmati pasi urmatorui:
Pasul 1. De pe site-ul www.sopcast.org descarcati programul Spocast 1.1.1 care se bazeaza pe tehnologia Streaming over P2P.
Pasul 2. Programul instalat poate fi rulat cu user-ul anonymus si parola care sunt introduse default. Ceea ce trebuie sa faceti dumneavoastra este sa apasati butonul autentifica pentru a intra in program
Pasul 3. Intrati pe site-ul www.rojadirecta.com si in partea stanga veti observa o lista cu toate toate evenimentele sportive care sunt transmise in lume. Cautati meciul Olanda - Romania si apasati pe partida. Veti deschide o lista de canale care transmit partida. Alegeti unul care in dreapta sa ofera optiunea sopcast. Asteptati pana face buffering dupa care puteti urmari partida.
La inceput s-ar putea sa experimentati cateva intreruperi. Acestea se pot datora atat conexiunii dumneavoastra dar si programului ales. In cazul celei de-a doua variante puteti incerca pe alt canal.
Gruppo Est Voluntari
http://www.myp2p.eu/Matches/Match3.htmiti trebe sa downloadezi sopcast, merge super...aviz romanilor de afara!
Pentru a urmari meciu live (video) trebuie sa urmati pasi urmatorui:
Pasul 1. De pe site-ul www.sopcast.org descarcati programul Spocast 1.1.1 care se bazeaza pe tehnologia Streaming over P2P.
Pasul 2. Programul instalat poate fi rulat cu user-ul anonymus si parola care sunt introduse default. Ceea ce trebuie sa faceti dumneavoastra este sa apasati butonul autentifica pentru a intra in program
Pasul 3. Intrati pe site-ul www.rojadirecta.com si in partea stanga veti observa o lista cu toate toate evenimentele sportive care sunt transmise in lume. Cautati meciul Olanda - Romania si apasati pe partida. Veti deschide o lista de canale care transmit partida. Alegeti unul care in dreapta sa ofera optiunea sopcast. Asteptati pana face buffering dupa care puteti urmari partida.
La inceput s-ar putea sa experimentati cateva intreruperi. Acestea se pot datora atat conexiunii dumneavoastra dar si programului ales. In cazul celei de-a doua variante puteti incerca pe alt canal.
Gruppo Est Voluntari
Incredibil...asta ne mai trebuia,sa se accidenteze Thereau.Nu destul am stat fara el,akuma iar trebuie sa jucam fara el
((((...cat ghinion pentru baiatu asta
(...Forta Steaua steagcruce2 .....poate n-o mai juca Iacob asa prost ca ultimele 2 meciuri
Goooooooooooooooooooooooooooooooooollllllllllll Steauaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!Goooooooooooooooolllllllllllllll Iaaaaaacooooooooobbbbbbb!!!!!!
C inspirat Oli!!! Fortaaa Steauaaaaaa!!!!!! steagcruce2 steagcruce2 steagcruce2
tin sa spun numai atat: MMMMMMGOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!! unguriLOR
Gol bei! steagcruce2
doamne bine ca avem noroc , ca de jucat iar nu jucam nimica , Oli mias .... in mata Elton nu e bun da Lovin e ,doamne cata prostie poate sa zaca in omu asta
aoleun Nicolita esti vai mama ta
Bine ca e 1-0 pe Steaua !!! Lupta Steaua !!! Da jucati si voi fotbal ca a fost din nimereala golu ![]()