Carlos,Coman,Andrey,ov Petre,Saban,Stancu,Cernea,Nicolita,Croitoru,Iacob,Panait+ sustinerea unui antrenor de 2 lei numai pe baza pritenieicam lunga lista nu crezi????
daca voi spuneti de MM ca e manager bun ce sa zicem de Rednic care cu 2 lei si-a facut echipa care a maturat totul campionatul asta???
p.s.
si va rog sa nu ma luati iar ca nu sunt stelist si ca sa ma duc sa tin cu Dinamo daca nu imi convine ca deveniti plictisitori(nu ma refer la tine dar cand ating subiectul MM apar multi din astia)
ai dreptate cu multi dintre ei, da ia gandeste-te dak ar fi fost si corlos si Andrey in aceeasi perioada la Steaua(ca portaru e o mare probl la Steaua)... io zic ca era cu totu altceva, era concurenta si conteaza asta.. oricum io zic ca Andrey e mai slab decat Carlos
