Sa fim seriosi ! Daca nu ti-a placut sa vezi meciul la televizor, si nu ai avut rabdare (ceea ce e ilogic pentru un fan) atunci ia atitudine impotriva violentei verbale si fizice care este promovata pe stadioane. Amesteci dragostea pt fotbal cu lupta "contra unui sistem infect" sa cum il numesti tu, dar convingerile acestea, pe care ai tot dreptul sa le ai, nu au legatura cu Steaua. Aceasta echipa nu este un mijloc de protest contra sistemului! Veniti voi toti la stadion, toti ultrasii si cantati 90 min indiferent de scor, fluturati esarfe si steaguri si aratati-va devotamentul petru culori si o sa vedeti ca lumea va va respecta. TOTI VA VOR RESPECTA DACA VETI FACE ASTA.
Dar daca veti continua sa venerati bata si scaunul rupt, lantul si pumnul ca mijloace de promovare a unei iubiri in numele urii pentru altii, lumea civilizata vã va respinge.
Mereu cu Steaua !
Mereu pentru Steaua steagcruce2
