Da ati auzit ce a zis Vochin ?
" Se stie ca eu sunt crapidist convins " ....
Eu stiam de mult ca toata crantena 1 e crapidista ... nu suport cum comenteaza meciurile Stelei .. mai bine dau pe mute cand vad meciu pe crantena 1
steagsimplu LUPTA Steaua !!!!!! steagsimplu
Vochin la inganat pe behecali. Ii striga ciobanul una, alta si el i-a raspuns. Nu cred ca Vochin este iubitor de zburatoare.
