FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cartele De Identificare + Camere De Supraveghere In Ghencea

«123»
Bogdan4Steaua03.06.2007 15:10

Terminati cu offtopic-ul. :wink:

Danny03.06.2007 16:16
@danny:

De pe pagina de start a forumului am vazut ca ai postat aici. Cu entuziasm si emotie in glas am intrat sa vad oare ce ai scris. Multumesc, dragule, pentru o seara placuta. Romania a batut cu 2-0, am socializat cu sora-mea, m-am distrat la nebunie citindu-ti post-urile.

 

 

Pai postez ca imi place, si intr-o buna zi vreau sa ajung ca si tine! Esti idolu meu. :D.

 

Dar ce te distreaza asa tare la postarile mele? Ca m-am straduit sa scriu corect. Romania a batut cu 2-1! :D

«123»