03.06.2007 15:10
Terminati cu offtopic-ul. :wink:
Terminati cu offtopic-ul. :wink:
@danny:De pe pagina de start a forumului am vazut ca ai postat aici. Cu entuziasm si emotie in glas am intrat sa vad oare ce ai scris. Multumesc, dragule, pentru o seara placuta. Romania a batut cu 2-0, am socializat cu sora-mea, m-am distrat la nebunie citindu-ti post-urile.
Pai postez ca imi place, si intr-o buna zi vreau sa ajung ca si tine! Esti idolu meu.
.
Dar ce te distreaza asa tare la postarile mele? Ca m-am straduit sa scriu corect. Romania a batut cu 2-1! ![]()