Eu imi doresc sa dau o clanta la o rapidista Twisted Evil Glumesc, la o dinamovista si la o rapidista in acelasi timpsi euuuu, si euuuu:D :twisted: :twisted: :!: :!: totusi la rapidiste nu.. ca-s prea negre :lol: :lol:
ce legatura are cu subiectul ?cam lafel cum Dinamo si rapid au legatura cu fotbalu :twisted:
Lasa frate ca pe intuneric nu se vede cat de neagra este si oricum o sa caut o rapidista mai spalata :twisted:
Scuze pentru intreruperea acestui topic minunat care are legatura la greu cu fotbalul, dar nu credeti ca sunteti deja ca si niste adolescenti (scuzer Xander) de 15 ani? Va propun un site in acea materie. Nu de alta, dar faceti acest forum de toata jena. George, trezeste-te ca unii au acumulat prea multi hormonei! :twisted:
