FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Magazin oficial in Ghencea !!!

«123»
ariell16.06.2007 11:36

Este un lucru bun, cam tarziu ce e drept, dar mai bine mai tarziu decat niciodata, abia astept sa ajung in Bucuresti! :mrgreen:

axl2316.06.2007 15:27
Multumesc moderatorilor pentru stergerea mesajului de mai sus asa incat mesajul meu sa fie complet absurd si derutant.
Danny16.06.2007 16:42

@alx23: vezi ca ai incurcat topicul!

Chestia cu asasinul vietii mele am zis-o altundeva, si ma refeream ca ma duce Bodanelu in Pipera, deci el imi e compice, nu tu! :D

Dj17.06.2007 10:14

Ah... muzeu... asa... incurcasem! :D

tzepelea03.07.2007 15:14

Abia astept sa ajung sa il vad si... sa ma imbrac in ros-albastru!

stelist_4_ever9003.07.2007 20:39
_yang04.07.2007 12:34

@stelist_4_ever90

 

Uite ca nu se sta degeaba totusi la nivel de marketing...

NSD06.07.2007 02:28

Dupã 5 ani petrecuți în strãinãtate am trecut și eu prin România vreo lunã și ceva. Mi-a rãmas un gust foarte acru din cauza întâmplãrilor petrecute în așa-zisul magazin Steaua de pe (lângã?) Brezoianu. Îl știe careva pe țãranul-urangutanul care se dã vânzãtor acolo ?

AmuntBoy06.07.2007 17:20

Nu are treaba cu clubul, poate doar un acord sa foloseasca emblema in trecut!

E la fel cum as face eu un McDonald's la mine in apartament si as lua sigla brand-ului american!

Raduccio06.07.2007 20:19

Magazinul online de ce nu merge? Cat le ia sa munceasca la el ca vad ca de cateva luni apare mesajul cu work in progress!

amarel07.07.2007 08:32
Dupã 5 ani petrecuti în strãinãtate am trecut si eu prin România vreo lunã si ceva. Mi-a rãmas un gust foarte acru din cauza întâmplãrilor petrecute în asa-zisul magazin Steaua de pe (lângãa) Brezoianu. Îl stie careva pe tãranul-urangutanul care se dã vânzãtor acolo?

Ce-ai patit?

MadFroG07.07.2007 10:44
Dupã 5 ani petrecuti în strãinãtate am trecut si eu prin România vreo lunã si ceva. Mi-a rãmas un gust foarte acru din cauza întâmplãrilor petrecute în asa-zisul magazin Steaua de pe (lângãa) Brezoianu. Îl stie careva pe tãranul-urangutanul care se dã vânzãtor acolo?

 

Vezi ca magazinul ala de langa Brezoianu nu apartine clubului. E o imitatie jalnica si nu stiu cum de inca rezista. Vrei magazin cu articole Steaua, vezi ca s-a deschis de curand unul in incinta stadionului!

b10hgh24.07.2007 07:27

tricou Hagi

 

cat oare costa acel tricou al lui Hagi de pe vremea cand jca la Steaua??? stie cineva?

inches24.07.2007 20:18
Magazinul online de ce nu merge? Cat le ia sa munceasca la el ca vad ca de cateva luni apare mesajul cu work in progress!

Si sper ca se face si ceva pentru a se putea cumpara din afara din Romania.

b10hgh25.07.2007 08:59

cat costa tricoul acela cu Hagi de pe vremea cand juca el?????

dica_10steaua29.07.2007 19:42
cat costa tricoul acela cu Hagi de pe vremea cand juca el?????

 

70Ron parca!

gabrieluno16.08.2007 19:29

Mai stie careva ce se aude cu magazinul on-line ? (pina si olteni au unul

)

stelist24/2423.08.2007 10:31

vreau si eu un fular sau tricou cu Steaua:(, sunt din chisinau si nu imi pot cumpara direct di Romania

stifler_cale23.08.2007 11:30
Mai stie careva ce se aude cu magazinul on-line ?

da stiu eu.....am intrebat pe cineva care se ocupa si a spus ca magazinul nu va fi deschis foarte curand forzateaua

«123»