Dupa ce am asteptat de multi ani, e posibil sa apara acum ce ne-am dorit cu totii 8)
Steaua își va deschide un magazin. "E o chestiune de zile, nu pot sã spun exact cînd se va deschide. Va fi amplasat la tribuna principalã și va seamãna cu magazinele marilor cluburi din Europa", a spus invitatul emisiunii "Tribuna zero" de la Europa FM, Valeriu Argãsealã.
În altã ordine de idei, proiectul pentru mãrirea capacitãții stadionului Ghencea a intrat într-un impas. "Deocamdatã cãutãm alte soluții. Nemții care au venit cereau prea mulți bani: 2.500 de euro pentru fiecare loc", a spus Argãsealã.
