tury_daniel
echipa Barcelona
Echipa o pui degeaba aceasta se alege in functie de clasamentul facut in functie de notele primite in urma testarii asadar multa bafta tuturor
tury_daniel
echipa Barcelona
Echipa o pui degeaba aceasta se alege in functie de clasamentul facut in functie de notele primite in urma testarii asadar multa bafta tuturor
id:cozo_83
copiluptm10[/b]
id: radoi1986
Id mess riquelme152001
Forza Steaua ... vreau sa stiu si eu cat dureaza :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
id; teo_florea
f***@***
id mess pikciu_86
heidi_cristi
ID: Lymbutza67 !
YM: sica_shaolin_kid
Id mess riquelme152001FORZA Steaua ... vreau sa stiu si eu cat dureaza :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
ionute asta nu are ce cauta....injura lumea pe mess,si are treaba cu mama,doar ca i-am zis sa nu dea mass ![]()
id: cr3tzusef
id : intaiul_la_party
id:destiny2oo5
Ro_probe
ID mess: catagol20 ![]()
INSCRIERI INCHEIATE. TOATA LUMEA VA FI TESTATA DUPA SARBATORI.
PASTE FERICIT TUTUROR !