FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

I N S C R I E R I

«123»
Ronaldinho_cs29.03.2007 18:57
tury_daniel  

 

echipa Barcelona

 

Echipa o pui degeaba aceasta se alege in functie de clasamentul facut in functie de notele primite in urma testarii asadar multa bafta tuturor

cozo198329.03.2007 19:43

id:cozo_83

Dica8030.03.2007 17:22

copiluptm10[/b]

radoi8630.03.2007 19:15

id: radoi1986

camero_ne230.03.2007 21:44

Id mess riquelme152001

Forza Steaua ... vreau sa stiu si eu cat dureaza :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

teo_florea30.03.2007 21:51

id; teo_florea

tiby199231.03.2007 11:31

f***@***

madalinu31.03.2007 15:54

id mess pikciu_86

heidi_cristi31.03.2007 23:07

heidi_cristi

Lymbutza01.04.2007 09:07

ID: Lymbutza67 !

sica_kid01.04.2007 09:45

YM: sica_shaolin_kid

mihai141101.04.2007 15:18
Id mess riquelme152001  

FORZA Steaua ... vreau sa stiu si eu cat dureaza  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:

 

 

ionute asta nu are ce cauta....injura lumea pe mess,si are treaba cu mama,doar ca i-am zis sa nu dea mass ;)

NyKO01.04.2007 15:24
:D nico_andrey1991 :D
ady_sarbu01.04.2007 18:11

id: cr3tzusef

axyi@tort!l301.04.2007 20:08

id : intaiul_la_party

AxelIce01.04.2007 20:28

id:destiny2oo5

Ro_Probe02.04.2007 09:34

Ro_probe

v.gabi02.04.2007 11:32
:D vasilachi_gabriel :D mai sunt locuri?
ktalyn03.04.2007 18:24

ID mess: catagol20 :D

i0nutz8303.04.2007 18:51

INSCRIERI INCHEIATE. TOATA LUMEA VA FI TESTATA DUPA SARBATORI.

PASTE FERICIT TUTUROR !

«123»