FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

I N S C R I E R I

«123»
i0nutz8319.03.2007 19:47

Cerinte obligatorii:

1. Jocul FIFA 2007 instalat, fara patch-uri, addon-uri sau alte softuri suplimentare.

2. IP rootabil si fix. (Asta presupune sa puteti face host).

3. Conexiune buna la net (>128 kbps).

4. Disponibilitate de timp (3-4 meciuri pe saptamana).

5. Seriozitate, comportament civilizat.

6. ID Yahoo! Messenger

 

Inscrierile incep astazi, 19 martie, si se incheie, cu aproximatie, in jurul datei de 1 aprilie. Cei inscrisi vor fi testati in vederea admiterii in campionatul de FIFA FcSteaua.Ro.

Inscrierea presupune doar postarea AICI a id-ului de YM, in cazul in care considerati ca indepliniti conditiile de mai sus.

 

Atentie !

Inainte de a va inscrie, cititi REGULAMENTUL CAMPIONATULUI DE FIFA.

 

Locuri libere: aproximativ 12.

tzepelea19.03.2007 20:10

marinescu_alin2006

catalin_dobre200619.03.2007 20:18

Id meu : catalin_dobre2006

thekicker19.03.2007 21:51

XULESCUSUS

bucka_4steaua20.03.2007 08:22
Cerinte obligatorii:

1. Jocul FIFA 2007 instalat' date=' fara patch-uri, addon-uri sau alte softuri suplimentare.

2. IP rootabil si fix. (Asta presupune sa puteti face host).

3. Conexiune buna la net (>128 kbps).

4. Disponibilitate de timp (3-4 meciuri pe saptamana).

5. Seriozitate, comportament civilizat.

6. ID Yahoo! Messenger

 

Inscrierile incep astazi, 19 martie, si se incheie, cu aproximatie, in jurul datei de 1 aprilie. Cei inscrisi vor fi testati in vederea admiterii in campionatul de FIFA FcSteaua.Ro.

Inscrierea presupune doar postarea AICI a id-ului de YM, in cazul in care considerati ca indepliniti conditiile de mai sus.

 

[b']Atentie !

Inainte de a va inscrie, cititi REGULAMENTUL CAMPIONATULUI DE FIFA.

 

Locuri libere: aproximativ 12.

bucka_4steaua20.03.2007 08:27

corluc88

robert_1120.03.2007 15:36

Id mess: robert_11_tino

Mitz@20.03.2007 15:37

id: duke_itza_25

eu am fost si sezonu asta da m-ati scos ca mi-o fost arsa plak d baza :(

i0nutz8320.03.2007 15:50

Cu scuzele de rigoare, 15 oameni nu puteau sa te astepte trei saptamani..

miky_mm820.03.2007 19:46

miky_mm8

suporter_pe_viata20.03.2007 19:55

id : ALEX_STOIAN666

StefanIanculescu20.03.2007 20:44

id: ianculescustefan

costynelu20.03.2007 21:09

costynel_ionitza

cosmind2720.03.2007 21:40

id: cosmind27

armatass20.03.2007 21:53

dany_tgv in cazu in care nu pik :D

mariusz20.03.2007 22:17

zmarius_88

zapp_aleq20.03.2007 22:20

zapp_aleq e id

Paradise_Lost21.03.2007 05:47

oops, a fost o greseala, credeam ca sunt inscrieri generale, eu inca sper la Liga 1

dragossu21.03.2007 21:24

ID YM:'dragossu'

HeavenZ_EyeZ21.03.2007 22:08

adi_danuleasa

idragosh22.03.2007 01:15

idragosh - ID MESS

dr.agosh22.03.2007 07:46

dr_agosh13

RoNaLdO C.24.03.2007 10:15

id: crnld_7 :)

gosu_sv24.03.2007 10:28
RobYnho24.03.2007 12:40

id: robinho_2903 Incercare , moarte n'are :P .

«123»