FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

I N S C R I E R I

«123»
i0nutz8325.03.2007 18:53

Art. 10 - Retrogradarea

 

La sfarsitul unui sezon al campionatului de FIFA organizat de www.FcSteaua.Ro, retrogradarea directa din Liga I in esalonul imediat inferior, se va realiza astfel:

 

• Ultimele 6 locuri din Liga I retrogradeaza direct in Liga II, distribuirea urmand sa fie facuta prin tragere la sorti.

 

• Ultimele 5 locuri din fiecare serie a Ligii II parasesc campionatul la finele fiecarui sezon, fara drept de inscriere in urmatoarele 2 sezoane.

 

Extras din regulament.

Cred ca unii dintre voi chiar aveti probleme..

Mitz@25.03.2007 19:45

da nici eu nu mai pot?????????

duke_itza_25???????????

nucleo_200226.03.2007 11:15

ID MESS IVAN_ALEXANDRU1981

nucleo_200226.03.2007 16:26

Sunt un suporter infocat care vrea sa joaca cu voi FIFA 07 !Merg la toate meciurile ! Astept testarea. Multumesc ! id YM IVAN_ALEXANDRU1981

i0nutz8326.03.2007 16:33
da nici eu nu mai pot?????????

duke_itza_25???????????

 

Tu stii cel mai bine daca mai poti sa nu. Eventual incearca niste pilule albastre.. :P

Tzunny26.03.2007 19:25

tzunnywar ........... id-ul

Manchester United ... echipa

cata2726.03.2007 20:11

id: cata27catalin

Ronaldinho_cs26.03.2007 20:50
tzunnywar   ...........   id-ul

Manchester United  ...    echipa

 

Ia Barcelona e mai buna ;))

mihai141127.03.2007 08:04
tzunnywar   ...........   id-ul

Manchester United  ...    echipa

 

citeste regulamentul ma,echipa se alege in functie de clasament,aici trebuie sa iti pui idul de mess si daca indeplinesti conditiile

dolce_ca_banana27.03.2007 09:10

id: dolce_ca_banana

icecube27.03.2007 13:35

ID

bogdan_predut

NewName27.03.2007 15:29

mvp_vip_109

Tzunny27.03.2007 16:51

Nu stiu unde ai vazut ca scrie in regulament asa ceva, despre echipe, cica in functie de clasament, al cui, al tau ? Puteai sa explici ca lumea daca aveai de raspuns ceva, nici o problema, anunta-ma cand sa-mi aleg echipa, sa nu uiti ...

bugaboo27.03.2007 17:49

lumm_01

kosmyn66627.03.2007 18:08

marseillais_4_ever_666

Mafia27.03.2007 18:08

giani_mafia

blue-red-alecs27.03.2007 18:40

alexutu_bets

francezu7227.03.2007 20:15

francezu_beautiful_boy

yzerman28.03.2007 01:09

yzerman_parazitu

turydaniel28.03.2007 14:33

tury_daniel

 

echipa Barcelona

icecube28.03.2007 16:30

bogdan_predut

El_zice28.03.2007 18:13

el_zice :)

horacezxw28.03.2007 20:10

marshall_mathers_2007

ronaldo_020129.03.2007 16:53

id: ronaldo_0201

 

indeplinesc toate conditile,salutare tuturor!!

ReeBooK_Nr129.03.2007 18:53

ID : alex_yo_men_16

 

 

Ideplinesc toate conditiile ! ! !

Sper ka voi fi si eu contactat :):)

«123»