FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Poli Timisoara - Steaua 1-0 (1-0)

«1234510»
flipper13.04.2007 16:38
La cum joaca TM trebuie sa batem. Sunt curios unde o sa se joace meciul. Poate la Timisoara?  :lol:

Meciul se va juca in Giulesti!

forever_STEAUA13.04.2007 16:47

@flipper

 

Daca erai mai atent:

 

1. s-a anuntat deja in thread-ul asta locul de disputare al meciului...

 

2. Alessandro a spus ca se astepta sa jucam cu Poli Tm... Nu a facut nici o referire la locul unde s-ar putea desfasura meciul...

 

3. Vezi ca este interzisa postarea a doua mesaje consecutive in acelasi thread... La ce credeai ca folseste butonul "Edit"? :roll:

dica_10steaua13.04.2007 19:47

Un mesaj din Bucuresti...

 

 

 

 

steag2 steagcruce2 steag2 steagcruce2

alpopa13.04.2007 20:35

Cand se pun in vanzare biletele !???!

Azzido14.04.2007 09:09
Cand se pun in vanzare biletele !???!

Cand se pun in vanzare, unde le gasim si cat costa ?

Thx. :D

Dj14.04.2007 09:11

Rabdare copii, rabdare..mai e pana la meci.. :D

Undeath14.04.2007 16:44

Meciul trebuie sa se dispute la Targu-Mures :twisted: :twisted: :lol:

***alex***14.04.2007 16:51

In acest moment Cupa devine obiectivul principal al echipei si trebuie neaparat sa ne calificam in finala!

Wally14.04.2007 17:19

Uite cum am ajuns noi sa ne batem cu "loser-ii" pentru acest trofeu al "loser-ilor"...MM stie despre ce vorbesc...Cu toate astea...Sa vina cupa in Ghencea, desi mi-e greu sa cred...

weeezer_2014.04.2007 17:44

Ati vazut reactia lu' Iancu la intrebarea "Bateti pe Steaua?" :D:D

c.ronaldo1714.04.2007 18:03

Miercuri se vor intalnii cele mai slabe echipe din acest retur, Steaua si Poli Tm. E usor de banuit ce meci plictisitor va fi.

forever_STEAUA14.04.2007 18:18
Ati vazut reactia lu' Iancu la intrebarea "Bateti pe Steaua?" :D:D

 

Nu...

bubylycy14.04.2007 18:23

Ca vom bate.. si nu ne vom trezi prea tarziu.. cand deja suntem eliminati.. cineva a zis ca e bun un 8-1 petru noi... sa fim seriosi.. e destul si un 2-0 pentru noi...numa sa batem... :D

Oricum ..a mai zis ceva..ca viitorul suna bine.. asa-i daca Elton se obisnuieste cu ceilalti chiar ca suna bine viitorul...

 

Forza Steaua!

weeezer_2014.04.2007 18:50
Ati vazut reactia lu' Iancu la intrebarea "Bateti pe Steaua?" :D:D

 

Nu...

 

A fost ceva de genu "cum sa batem... pe Steaua??"

c.ronaldo1714.04.2007 19:35
.. ca vom bate.. si nu ne vom trezi prea tarziu.. cand deja suntem eliminati.. cinev.. a zis ca e bun un 8-1 pentru noi... sa fim seriosi.. e destul si un 2-0 pentru noi...numa sa batem... :D  

oricum ..a mai zis ceva..ca viitorul suna bine.. asai daca Elton se obisnuieste cu ceilalti chiar ca suna bine viitorul...

fOrza Steaua

 

Imi place cum gandesti. Nu e bine 8-1, dar ar fi bun 2-0 :lol: . Eu zic ca ar fi bun si un 1-0 chinuit.

Stryker14.04.2007 20:14

Trebuie neaparat sa invingem aceasta echipa hibrid, macar sa ne calificam in C2 daca nu mai avem sanse in C1...(ce situatie de kkt domle' !)

martanu14.04.2007 23:58

Ma uit la clasament si ma enervez instant. Asta e...cupa este singura sansa plauzibila de a juca in Europa. Sansele matematice :twisted: sunt atatea cat stie Mutu matematica(zicea mai demult prefangiul ala ca este pasionat de matematica, Eminescu).

 

Fulgerul Bragadiru este la fel de penibila ca si noi, au schimbat antrenorul de curand, ce mai, sanse pentru un meci disputat :twisted: Nu vreau sa par pesimist, dar duca baga echipa de juniori poate ca ne frig cum a mai facut-o Rapid II.

raduculetul15.04.2007 05:21
La cum joaca TM trebuie sa batem. Sunt curios unde o sa se joace meciul. Poate la Timisoara?  :lol:

La cum jucam noi ne poate bate si Jiul!!!

leoc98015.04.2007 17:33

.. sa luam bataie. Am auzit ca ar fi sanse sa plece prostu' daca ne calmam si in Cupa. Si ajungem sa tinem cu rrapidu' in finala.

Multumim din inima, 0lar0iu......

axl2315.04.2007 17:52

Ce televiziune transmite meciul?

IL_Diablo15.04.2007 18:08

Meciul il da Antena 1. Miercuri la 20.45

BandiT16.04.2007 04:20

Ne calificam!

Anul asta suntem "loserii" Ligii 1 , deci trebuie sa castigam trofeul asta considerat de MM trofeu de "loseri"...

c.ronaldo1716.04.2007 11:49

Daca trecem de Poli, si Rapid de Pandurii, putem fi in mare masura siguri de un loc in UEFA la anul, ceea ce ne-ar spala fata un pic.

forever_STEAUA16.04.2007 11:54

Daca nu terminam pe 2 sau nu castigam Cupa nimic nu ar sterge din rusine... Sa te califici intr-o cupa europeana printr-o conjunctura favorabila e nedemn de Steaua...

Bogdan4Steaua16.04.2007 11:57

Sa speram ca Cyril va fi recuperat pana la ora meciului. Avem nevoie de un atacant in forma.

«1234510»