FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Alegere echipe LIGA I

«123»
i0nutz8316.02.2007 17:05

Il asteptam sa revina pe forum, sa confirme alegerea facuta de noi in numele lui si abia apoi vom da drumul la etape.

PoWeR16.02.2007 17:11

sper sa nu se dea totul peste cap :?

Jo1n716.02.2007 17:16

nu are ce sa dea peste cap..daca vrea valencia, se face un schimb si atat..

johnny0616.02.2007 17:27

este intr-adevar cel mai tare sezon de pana acum. obiectivul meu este sa raman printre primii 3. doamne ajuta :roll:

GOD16.02.2007 17:40

Obiectivul meu,Plasarea pe un Loc Neretrogradabil.

ManiaCU16.02.2007 17:46
nu are ce sa dea peste cap..daca vrea valencia, se face un schimb si atat..

 

Eu zic ca daca vrea valencia , sa-si mai puna pofta-n cui ... :lol:

GOD16.02.2007 17:50

Daca vrea Valencia ,sa ia BAYER :D:D

blindica16.02.2007 18:37

@ G*d...bayern ma, bayer e leverkusen :D, nu m-ar deranja sa ia Juve :)), glumind putzin, sa prinzi munchenu` de pe locu` 13

alin_jeleu17.02.2007 02:03

si totusi... promovatii, cu tot cu echipele lor slab cotate vor fi o mare surpriza... apropo el nino... abia astept sa te bat cu tottenham, iar

ady_4steaua17.02.2007 19:19

mersi pt intelegere abea acum am ajuns si am facut si un meci cu bayern munchen si raman cu echipa asta..scz pt intarziere

PoWeR17.02.2007 19:29

ohhooooo .... lume noua :P

 

Bun (re)venit, adynho !

«123»