Il asteptam sa revina pe forum, sa confirme alegerea facuta de noi in numele lui si abia apoi vom da drumul la etape.
Il asteptam sa revina pe forum, sa confirme alegerea facuta de noi in numele lui si abia apoi vom da drumul la etape.
sper sa nu se dea totul peste cap :?
nu are ce sa dea peste cap..daca vrea valencia, se face un schimb si atat..
este intr-adevar cel mai tare sezon de pana acum. obiectivul meu este sa raman printre primii 3. doamne ajuta :roll:
Obiectivul meu,Plasarea pe un Loc Neretrogradabil.
nu are ce sa dea peste cap..daca vrea valencia, se face un schimb si atat..
Eu zic ca daca vrea valencia , sa-si mai puna pofta-n cui ... :lol:
Daca vrea Valencia ,sa ia BAYER ![]()
![]()
@ G*d...bayern ma, bayer e leverkusen
, nu m-ar deranja sa ia Juve
, glumind putzin, sa prinzi munchenu` de pe locu` 13
si totusi... promovatii, cu tot cu echipele lor slab cotate vor fi o mare surpriza... apropo el nino... abia astept sa te bat cu tottenham, iar
mersi pt intelegere abea acum am ajuns si am facut si un meci cu bayern munchen si raman cu echipa asta..scz pt intarziere
ohhooooo .... lume noua ![]()
Bun (re)venit, adynho !