FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Alegere echipe LIGA I

«123»
xzique15.02.2007 14:05

Ur the boss ;)

 

P.S: Sper ca postul meu cu nr. 100 sa fie cu noroc pentru diseara ... FORZA Steaua! :lol:

hurricane_msg15.02.2007 14:47

@xzique: merci ;)

@Ion: io ti-am dat mesaje ieri si ti-am spus punctul meu de vedere...nu are rost sa aleg eu daca adinho nu si-a ales...motivul?f simplu...cand va veni adinho se va strica tot randu ;)

daca voi credeti ca bayern ii va ramane lui adinho(dar asta in mod sigur sa fie, fara sa mai schimbam orice ar fi) atunci eu imi aleg Liverpool ;) ... acum facem cu vreti ;)

xzique15.02.2007 15:13

so .... next julica :)

GOD16.02.2007 09:53

Haide frate anul asta,ca sa incepem Liga2 si noi nu alegem echipele.

mihai141116.02.2007 10:11

chiar e aiurea,adinho nu putea sa spuna ce echipa vrea cuiva daca tot a plecat?e bataie de joc asta,putea da un mesaj lui ionut,sau altora din campionat sa zica ba vreau aia sau aia ,mare branza;asa mai dureaza 1 sapt pana aleg toti,apoi o sa plece altul,apoi cine stie ce se mai intampla

ManiaCU16.02.2007 10:25

Deci pan` la urma ce se intampla ??? Eu cand aleg :roll:

Jo1n716.02.2007 11:25

acum :|

ManiaCU16.02.2007 15:13

julica_maniaku - Valencia

xzique16.02.2007 15:25

prvrami -> Lyon

nyku_myhay16.02.2007 15:28

:!: jok3r_sarbu ----> NEWCASTLE UNITED :!:

 

ori o pun ori nu o pun :lol: :lol: :lol:

blindica16.02.2007 15:29

JUVENTUS TORINO :lol: :lol: :lol: 8)

xzique16.02.2007 15:29

v-a fentat blind :))

nyku_myhay16.02.2007 15:32

nu ne-a fentat...am vandut-o eu pe juve pe o bere...asta e toata combinatia :wink: :wink: :wink:

GOD16.02.2007 15:52

God_life00 - Atl.Madrid

alin_jeleu16.02.2007 15:57

alin_jeleu - Tottenham

GOD16.02.2007 15:58

JELEU daca ti-am promis ,ti-am promis.

Berea DUMINICA o dai.

alin_jeleu16.02.2007 16:03
:) .... da, o sa ti-o trimit prin posta
Prodigy_andrey16.02.2007 16:26
JELEU daca ti-am promis ,ti-am promis.

Berea DUMINICA o dai.

 

lol auzi la asta berea !! dintr-o bere u esti muci ;))

GOD16.02.2007 16:27

veztiti de Liga 2.Si nu te mai baga aici sa faci OFFTOPIC.

i0nutz8316.02.2007 16:29

Are dreptate GOD. In fond, acum ca e in prima Liga, poate sa bea oricat :P

mihai141116.02.2007 16:29

hahaha ti-a zis-o gogo :))))))

blindica16.02.2007 16:32

o sa fie cel mai tare sezon de dupa revolutie :lol: , obiectiv : salvarea de la retrogradare , mai are dragutzu...bristol city :o

dragutzu8916.02.2007 16:38

dragutzu_89 - Werder Bremen

Sper sa nu va suparati ca am editat postul, dar m-am gandit mai bine si werder e o echipa mai potrivita pentru mine! eu fiind ultimul care alege echipa, nu incurc pe nimeni cu schimbarea facuta!ms de intelegere!

Jo1n716.02.2007 17:00

gata :D:D adinho si incepem :)

nyku_myhay16.02.2007 17:02

pai adynho are...bayern i-a fost rezervata...dak nici asta nu-i convine...sa-si ia bristol city,vorba lu blindica :))

«123»