FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Alegere echipe LIGA I

«123»
i0nutz8312.02.2007 20:07

1. el_nin0 (Barcelona)

2. danutz12345 (Man. Utd)

3. alex_filip (Chelsea)

4. mihai1411 (Real)

5. danny1ok (Arsenal)

6. power_steaua_6 (Inter)

7. bezmetiqu_alex (Milan)

8. ady_adinho (Bayern?)

9. hurricane_msg (Liverpool)

10. julica_maniaku (Valencia)

11. pvrami (Lyon)

12. joker_sarbu (Newcastle)

13. blind1ro (Juventus)

14. god_life00 (Atletico)

15. alin_jeleu (Tottenham)

16. dragutzu_89 (Werder)

 

Sunt permise doar echipe de club. Alegerile se incheie vineri, 16 februarie, ora 20.00.

El_nin0_T0rr3s12.02.2007 20:14

el_nin0 - Barcelona

dani@steaua4ever12.02.2007 21:02

danutz12345 Manchester united

johnny0612.02.2007 21:04

alex_filip2003 - Chelsea London

mihai141113.02.2007 10:31

mihai1411-Real Madrid

DannY_113.02.2007 19:06

Danny1ok - Arsenal Londra

PoWeR13.02.2007 19:42

power_steaua_6 -> Inter !

Jo1n713.02.2007 20:51

bezmetiqu_alex -->>> AC Milan

i0nutz8313.02.2007 21:01

adinho lipseste pana sambata. daca cineva il poate contacta mai repede (sms, tel, etc) ar fi bine sa o faca. Daca nu, trecem peste alegerea lui, cu rugamintea ca, atunci cand se intoarce, sa aiba prioritate la alegerea echipei. (Daca vrea o echipa deja aleasa de cineva de pe pozitiile 9-16 sa o poata alege fara probleme).

xzique13.02.2007 21:54

hurricane u r next :roll:

dragutzu8914.02.2007 15:08

am si eu o propunere dak se poate :) :

sa i se rezerve lui adhinio o echipa buna din cele ramase ( cea mai buna chiar ) si sa se continuie alegerile. In caz ca lui nu o sa-i convina, isi alege alta echipa si cel ramas fara echipa o ia pe cea rezervata lui adhinio. ca sa nu se strice tot cand vine

el. acum nu va suparati... am zis si eu :oops:

nyku_myhay14.02.2007 21:48

hmmm...e bine si asa :)

xzique14.02.2007 21:59

pai cel mai bine ar fi sa aleaga ionut in locul lui ;)

alin_jeleu14.02.2007 22:47

cel mai important ar fi sa se aleaga odata... ca a mai trecut o zi si n-a mai ales nimeni

blindica15.02.2007 06:54

E buna varianta lui dragutzu, eu zic sa purcedem cu alegerile, daca vine adinho si vrea echipa unuia sa ne gandim k respectivul n-o sa aiba deloc echipa slaba, hai ca sa aiba timp sa faca etape ionutz sa incepem cand vine adinho...Hurricane? Cred ca Bayern Munchen i-ar conveni lui Adinho.

mihai141115.02.2007 07:05

echipe bune sunt valencia,bayer,Lyon si Liverpool

ManiaCU15.02.2007 08:06

Hai frate mai rpd cu alegerea echipelor , eu stau aicea la rand la fericire si imi rod unghiile sa nu-mi alegeti echipa :lol:

PoWeR15.02.2007 09:46

Deci ne-am blocat pe la 8-9 ... de adynho nu stiu, dar pe hurricane_msg stiu ca l-am vazut ieri parca pe mess :roll: Oricum, mai e o zi si expira termenul

xzique15.02.2007 09:56

Sa zicem ca adinho alege bayern, hai next ... hurricane ?

DannY_115.02.2007 10:03

Pana la vara poate incepem si noi campionatul 8)

mihai141115.02.2007 10:09

ionute daca stii ca lipseste cateva zile adinho dc nu l-ai intrebat si echipa :(,daca huricane nu alege sau care o fi la rand sa fie sanatos :P

PoWeR15.02.2007 11:19

Dupa cum au mai spus si altii in postarile precedente, ca urmare a lipsei jucatorilor adynho si hurricane, normal mi s-ar parea sa le rezervam urmatoarele echipe d.p.d.v valoric (Bayern si Lyon) pentru ca urmatorii sa poata continua cu alegerile ...

 

Oricum, asteptam o decizie a lui ionutz ..

i0nutz8315.02.2007 13:06

In cazul lui adinho, da, ii rezervam o echipa, care credeti voi, pentru ca a anuntat ca revine sambata. Hurricane n-ar insa nicio scuza pentru intarziere, asa ca putem trece peste el, urmand sa aleaga cand va binevoi sa revina pe forum.

xzique15.02.2007 13:52

Hurricane a fost, dar nu a vrut sa aleaga pana nu alege adinho ... asta ieri! Acum nu cred ca stie ca i s-a rezervat echipa lui adinho si el este urmatorul. Nu judecati omul gresit, el a fost, dar nu era randul lui si inca nu se luase o hotarare in cazul adinho. :roll:

i0nutz8315.02.2007 14:01

Ok, atunci asteptam pana sambata, sa vina adinho!

«123»