FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

NOI INSCRIERI !

«1234»
Valius03.02.2007 12:40

din pacate m-am razgandit nu ma mai inscriu :wink: am intrat in alt camp si nu am timp sa joc toate meciurile succes la totzi in acest campionat

adrienn18603.02.2007 13:13

adrienn186

kosmyn66603.02.2007 20:34

marseillais_4_ever_666

andru_gogu03.02.2007 22:37

andru_gogu

AMG04.02.2007 10:02

ID Messenger: ACSINTEMG

Eazy05.02.2007 13:53

Y!M: bullet_ogf

alexxx_tzupy05.02.2007 20:23

alexxx_tzupy

rota9torres05.02.2007 21:52

fernando9torres_2005

stelistu1406.02.2007 09:36

id : stelistu14

IL_Diablo06.02.2007 14:30

ID Mess: IL_Diablo24

 

P.S.: Eu zic sa nu va prezentati la jocuri... Rup tot, bat tot!

P.S. 2: just joking :wink:

i0nutz8306.02.2007 16:59
57 inscrieri pana acum !
MoReS06.02.2007 22:01

id: mores_n1

indeplinesc toate cerintele !

AliN4u07.02.2007 21:38
id : alinn50c
senderos08.02.2007 11:04

t_dacy89

senderos08.02.2007 11:05
id:t_dacy89
s@g3@t@08.02.2007 13:24

Nick:s@g3@t@

id:sergiu_deva1810

s@g3@t@08.02.2007 13:24

Nick:s@g3@t@

id:sergiu_deva1810

mihai141108.02.2007 15:17
id: mores_n1

indeplinesc toate cerintele !

 

asta e neam cu doryzor :lol: :lol:

i0nutz8308.02.2007 15:20

INSCRIERI INCHEIATE.

GOD08.02.2007 15:22

Sunt dispus sa Testez noi veniti.

iulian_batros08.02.2007 16:00

totul ok

id mes: iulian_batros

i0nutz8308.02.2007 16:01
Sunt dispus sa Testez noi veniti.

 

Deocamdata nu te-a solicitat nimeni si cred ca asta nici nu se va intampla prea curand. Oricum, iti multumim!

 

@Iulian: Daca ai fi citit mai sus ai fi observat ca scrie mare, rosu pe alb: INSCRIERI INCHEIATE.

 

60 inscrisi !

«1234»