din pacate m-am razgandit nu ma mai inscriu :wink: am intrat in alt camp si nu am timp sa joc toate meciurile succes la totzi in acest campionat
din pacate m-am razgandit nu ma mai inscriu :wink: am intrat in alt camp si nu am timp sa joc toate meciurile succes la totzi in acest campionat
adrienn186
marseillais_4_ever_666
andru_gogu
ID Messenger: ACSINTEMG
Y!M: bullet_ogf
alexxx_tzupy
fernando9torres_2005
id : stelistu14
ID Mess: IL_Diablo24
P.S.: Eu zic sa nu va prezentati la jocuri... Rup tot, bat tot!
P.S. 2: just joking :wink:
id: mores_n1
indeplinesc toate cerintele !
t_dacy89
id:t_dacy89
Nick:s@g3@t@
id:sergiu_deva1810
Nick:s@g3@t@
id:sergiu_deva1810
id: mores_n1indeplinesc toate cerintele !
asta e neam cu doryzor :lol: :lol:
INSCRIERI INCHEIATE.
Sunt dispus sa Testez noi veniti.
totul ok
id mes: iulian_batros
Sunt dispus sa Testez noi veniti.
Deocamdata nu te-a solicitat nimeni si cred ca asta nici nu se va intampla prea curand. Oricum, iti multumim!
@Iulian: Daca ai fi citit mai sus ai fi observat ca scrie mare, rosu pe alb: INSCRIERI INCHEIATE.
60 inscrisi !