FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

NOI INSCRIERI !

«1234»
i0nutz8319.01.2007 16:58

Declaram deschisa sesiunea de INSCRIERI, in urmatoarele conditii:

 

- IP ROOTABIL (posibilitatea de a face host)

- CONEXIUNE BUNA (min. 128 kbps)

- DISPONIBILITATE DE TIMP (un meci la 48 de ore)

- ID YAHOO MESSENGER

- PLACA VIDEO min. 64 MB

 

LIMITATI-VA POSTURILE LA PRECIZAREA ID-ULUI !

 

Daca numarul celor inscrisi (care indeplinesc conditiile de mai sus) este prea mare, luam in considerare posibilitatea de a structura Liga II in doua serii.

 

Inscrierile se incheie in jurul datei de 10 februarie.

winn3r19.01.2007 18:23

ID Messenger : c0stywinn3r

big_aly_for_ever19.01.2007 20:42

big_aly_for_ever

alecs_flip19.01.2007 22:38

ID Messenger : alecs_flip :D

Dan_BKL20.01.2007 09:54

ID Messenger:Dan_Bkl

Ronaldinho_cs20.01.2007 11:53

Id Mess : ronaldinho_cs

Mitz@20.01.2007 12:54

Nick:Duke

id:duke_itza_25

OMBLADON FIFA0720.01.2007 12:54

ID MESS:carnatdela_craiova25 :D:D

OMBLADON FIFA0720.01.2007 16:09

cand incepem si noi campionatu?cate zile mai sunt pana atunci? :P

spe20.01.2007 18:10

NICK: sPe

id mess:luchi_spe

soare_yo21.01.2007 00:55

nick soare id soare_yo

jeandre21.01.2007 08:40

@big_aly_for_ever : ce mah nu iti mai place campionatu tau de pe fotbalisti.net??? venisi sa spionezi in alte zari??

GOD21.01.2007 08:47

mai are unu cu Steaua.net si a contribuit la descalificarea mea pentru ca nu stie matematicaAuziti la el.

90-75 face 10,+minutele de prelunguire 13,normal vine 18.Ce vrei nu toti au fost la orele de matematica,Apoi mai si ma injura.

Debea astept sa am vrun meci Oficial daca intra aici.

mihai141121.01.2007 09:14

big aly forever a fost in campionat cand voi nu stiati de el....asa ca lasati-l in pace

i0nutz8321.01.2007 09:48

E topic de INSCRIERI, nu de aberatii. Cine mai posteaza aici offtopic are BAN direct.

Danni21.01.2007 10:04

vreau si eu. ma primiti?

 

id: citius_altius_fortius_dessant

mariusz21.01.2007 10:10

id:zmarius_88

Ro__Ma21.01.2007 10:13

manuel_rotaru

latrau21.01.2007 11:45

Id : gosu_2005

(Manchester United sau Liverpool)

RobYnho21.01.2007 17:32

id: robinho_2903 Daca mai am voie. :roll:

van_gabriell21.01.2007 22:05

id mess: van_gabriell

tazonne21.01.2007 22:47

indeplinesc toate condiitiile

id mess: tazonne

mariusbebitzu21.01.2007 22:50

vreau si eu sa ma inscriu la campionatul de fifa 2007...id de messenger..o.k_pa

brutaru21.01.2007 22:52

Id: brutaru_dude

smenaru2122.01.2007 09:08

anonymous_smecheru.....sunt disponibil si pt amicaluri

«1234»