ID Yahoo : runaway2812
ID Yahoo : runaway2812
id: stroevali ... indeplinesc conditiile ... am si jucat un sezon ![]()
id: f***@***
ID : XULESCUSUS
mutudinamo
mda, la ce user ai ...
sigur vei fi admis ![]()
tare pustiu =))
e cu discriminari? poate tipul vrea sa ne arate ce stie
)
ID : dolce_ca_banana
Tine de bun simt ca, fiind suporter al unei echipe adverse, sa nu te inscrii intr-un campionat rezervat stelistilor si doar lor. Dar cum la capitolul sus-mentionat huliganii aerului nu exceleaza, inscrierea respectiva nu ar trebui sa ne mire.
da` imi place ca are un singur mesaj postat pe forum ... deci a fost informat de cineva ... deci e foarte probabil ca acel cineva sa fie dinamovist ... deci s-a mai inscris (probabil) un dinamovist ![]()
Nu-i obligatoriu, macar de google au auzit si ei in avionul spre Brugges ![]()
Yahoo Id: paradise_lost69
sa-mi spuneti si pe ce port iese fifa, asta daca nu va depaseste situatzia
Multumesc
:arrow: johnny_negrutzu
Yahoo Id: paradise_lost69sa-mi spuneti si pe ce port iese fifa, asta daca nu va depaseste situatzia
Multumesc
Note that if you have a firewall and want to play online, the following TCP/IP ports
must be open in the outbound direction:
HTTP 80 TCP/IP
HTTPS 443 TCP/IP
MsgConn/IM 13500-13599 TCP/IP
Roomsvr 32300-32399 TCP/IP
The following UDP ports must be opened for game packets, for the outbound and inbound connections
Game Packets 3658 UDP
News Ticker 9570 UDP
sa vedem daca acum intelegi si tu ce scrie aici...
Yahoo Id: paradise_lost69sa-mi spuneti si pe ce port iese fifa, asta daca nu va depaseste situatzia
Multumesc
Note that if you have a firewall and want to play online, the following TCP/IP ports
must be open in the outbound direction:
HTTP 80 TCP/IP
HTTPS 443 TCP/IP
MsgConn/IM 13500-13599 TCP/IP
Roomsvr 32300-32399 TCP/IP
The following UDP ports must be opened for game packets, for the outbound and inbound connections
Game Packets 3658 UDP
News Ticker 9570 UDP
sa vedem daca acum intelegi si tu ce scrie aici...
Am inteles perfect, multumesc frumos pt ajutor! ! !
Sper sa ma inscrietzi in campionat... sa ma anuntzati si cum imi aleg echipa.
Multumesc si FORZA Steaua! ! !!
Pt cei interesatzi... yahoo ID: paradise_lost69 Sa vedem daca fac fatza campionatului. :lol:
ID: cata27catalin
id: coshtzyus
id : masacre_marius
id : lamaz4k
id: scigle
...
indeplinesc toate conditiile
c_costin
lumm_01