Am prins Valencia in cea mai neagra situatie a lor din ultimii ani si totusi....nu am reusit nimic NIMIC.
S-a vazut ca Steaua nu a avut meciuri oficiale in picioare 3 luni este f mult si amicalele sunt amicale.
Se pare ca diferenta dintre campionate este prea mare. Si cand ma gandesc ca joi vom avea o suprafata de joc execrabila, sansele noastre scad dupa acest 0-2 de pe Mestalla si fara Neaga?!? cel mai bun jucator al Stelei pe 2004 este revoltator..
Cred ca sunt cam incoerent dar asta numai de indignare si de nervi....
PS De ce este blocat forum-ul FC Steaua? le este frica de reactia suporterilor? cred ca ar trebui sa le fie.
