Pe adresa de contact a siteului am primit un mesaj care mi-a dat ideea acestui subiect. Din pacate nu-l mai am ca sa vi-l reproduc exact, dar suna cam asa:
"daca Steaua elimina Valencia, imi dau foc la masina si-mi iau BMW"
8O
Desigur omul exagereaza (cu exceptia situatiei in care masina lui actuala e folosita pe post de cotetz si are banii de bmw pregatiti), insa stim cu totii ca suntem capabili de multe lucruri pentru echipa noastra.
