Am inteles ideea. Daca te uiti putin mai sus, si eu am votat "-". Cu toate acestea, am folosit un alt ton, la asta ma refeream. E o diferenta intre a critica echipa pe care-o iubesti tinand cont de acest lucru (nu ma intelege gresit, nu ma refer la a-ti manifesta dragostea pentru Steaua musamalizandu-i sau minimalizandu-i greselile, ci recunoscandu-le ca atare), si a o arunca in terci, care e cu totul altceva (ma refer la expresii de genul "pupati in cur din toate directiile in cel mai pur stil dinamovist"). Eu de exemplu n-as putea sa compar Steaua cu acea echipa nici daca ar ajunge in Liga a 4-a. Daca tu poti, atunci da, chiar avem sisteme diferite de valori...
hai sa glumim un pic! e evident ca valorile difera, atata timp cat doar unul dintre noi stie sa citeze corect! :lol:
nu te supara, dar ce ai pus tu intre ghilimele e aberant si este cu totul altceva decat ceea ce am postat eu! reciteste si imi vei da dreptate!
cand spun "pupati in cur" ma refer la atitudinea libidinoasa a reprezentantilor unei mass-medii mai mult decat jalnica!
iar comparatia cu Dinamo tine tocmai pentru ca nu vreau sa ajungem ca ei. nu are legatura nici cu Liga a 4-a, nici cu Liga Campionilor! pur si simplu, ei reprezinta exemplul negativ care sa ne faca pe noi sa fim domni, sa ne dezicem de obiceiurile tipice pentru personajele care bantuie prin clubul ministerului de interne!
cand erai mic mama iti spunea sa nu ajungi ca golanii care fluiera dupa fete pe strada, ca betivii scarbosi care ies din cate-o "bomba", ca infractori pe care-i vedeai la stiri samd. crezi ca din rautate iti dadea aceste exemple? acum intelegi de ce i-am comparat pe ai nostri cu everestienii care de ani de zile doar "se pregatesc"? si o vor face in continuare daca da Dumnezeu sa castige Liga ccampionilor cine trebuie ...
