16.02.2005 11:49
Si,certo.
Si,certo.
Vis?Foarte simplu.Virgil Slv.Chiar am si avut acum câtiva ani un numar de înmatriculare la masina:B xx VYS.
Slv draga, lamureste-ma si pe mine ce ai vrut sa spui cu asta? ![]()
As prefera sa te lamuresc pe pm.Asteapta-te oricând. :lol:
Astept. Si faza cu "visul" de asemenea. :roll: