FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - FC Zemun 0 - 1

«123»
Virgil16.02.2005 11:49

Si,certo.

reddog17.02.2005 13:39
Vis?Foarte simplu.Virgil Slv.

Chiar am si avut acum câtiva ani un numar de înmatriculare la masina:B xx VYS.

 

Slv draga, lamureste-ma si pe mine ce ai vrut sa spui cu asta? :P

Virgil17.02.2005 14:13

As prefera sa te lamuresc pe pm.Asteapta-te oricând. :lol:

reddog17.02.2005 14:30

Astept. Si faza cu "visul" de asemenea. :roll:

«123»