FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - FC Zemun 0 - 1

«123»
horse3711.02.2005 07:34
De ce esti tu asa de sigur de titlu? Ca noi nu mai avem unii jucatori? Si asa, va vom ataca in continuare! In orice caz, mai e si rapidul pe urmele voastre... 6 puncte e nimica toata...

 

 

mai pichi (de la pechinez)! in curand o sa jucati cu magazionerul si femeia de serviciu. aaa, era sa uit, il mai aveti pe (m)rateut bombardierul de cauciuc.

ce bale va curg la aste sase puncte!

grigloco11.02.2005 14:18

da de ce esti rau !? :lol: las' ca nu mori daca se indeplineste si asta ! :lol: sau n-am dreptate !? :D

Xander11.02.2005 15:27
KYD, trezeste-te!!! Lasa ca voi castigati deocamdata UEFA!

Mai bine te-ai trezi tu mai... de unde sa castige Dinamo campionatu? :D:D ..cred ca aveti noroc daca nu va bateti la retrogradare dupa transferurile pe care le-ati facut... Aaa..scuza-ma, am uitat ca se mai si pot cumpara meciuri... Poti sta linistit, ca nu va retrograda.. :wink:

 

De ce esti tu asa de sigur de titlu? Ca noi nu mai avem unii jucatori? Si asa, va vom ataca in continuare!

Pai voi nici cu jucatorii de care ati scapat tot nu ati reusit sa fitzi peste noi... Ati ramas in urma cu 6p cand aveati lotu ala..., acum roaga-te sa mentineti maacr astea 6p... :wink:

reddog11.02.2005 16:40

Lasa ca voi asteptati de 4 ani sa mai luati ceva... Poate peste vreo inca 4 reusiti si voi sa treceti de U Cluj in Cupa Romaniei sau de cosmarul vostru, Petrolul care nu prea mai exista (V-ati scos aici).

grigloco11.02.2005 21:46

las' ca vedem noi ce-o sa faca si Dinamo in cupa... anul asta cred ca nu mai ia nimic Dinamo... nu stiu ce ma face sa cred asta...

reddog11.02.2005 23:02

Cupa e deja a noastra, Grig. Si in curand si titlul. :twisted:

George Stan12.02.2005 01:18
Cupa e deja a noastra, Grig. Si in curand si titlul. :twisted:

 

defineste "curand" caci e destul de neclar in contextul asta. Si Romania va castiga probabil "curand" campionatul mondial de fotbal. Numai ca probabil atunci competitia va fi umbrita de alta intrecere: campionatul mondial de teleportat viteza :)

Virgil12.02.2005 07:21
Cupa e deja a noastra, Grig. Si in curand si titlul. :twisted:

Te referi desigur la cupa de anul trecut.Asa e.E a voastra.Daca v-o doriti atât de mult si în sezonul acesta,noi nu va stam în cale.Luati-o sanatosi.In ce priveste campionatul cine va opreste sa spuneti ca-l veti lua? :P

grigloco12.02.2005 07:54
Cupa e deja a noastra, Grig. Si in curand si titlul. :twisted:

 

esti extrem de optimist...imi place :lol: pacat de Dinamo, ca anul asta o sa te cam dezamageasca...o sa vezi...

Virgil12.02.2005 08:07

Si eu îi apreciez optimismul.Sunt convins ca e optimist suta la suta.Cred ca e unul dintre aceia care prin optimismul lor influenteaza mersul lucrurilor în bine.

grigloco12.02.2005 12:06

da....sa vedem daca anul asta mai poate influenta spre bine mersul lui Dinamo...eu nu cred :lol:

reddog12.02.2005 14:40

Optimismul meu si meciurile fara de cusur ale lui Dinamo vor merge mana in mana si se vor contopi in ridicarea a doua trofeuri...

grigloco12.02.2005 16:53

da da bine...nu prea am intzeles ce-ai spus, m-am pierdut pe drum...glumeam :lol:

reddog12.02.2005 16:59

Eu cred ca ai inteles prea bine ce am vrut sa spun, dar nu prea ti-a placut mesajul.

grigloco13.02.2005 09:13

ti-am zis ca "glumeam" :D am inteles eu cam ce visezi tu p-acolo....

reddog13.02.2005 17:34

Nu visez deloc. Sunt mai mult decat sigur.

grigloco14.02.2005 12:47

bine gata ! :D sa nu mai folosim termenul "vis", ca poate fi interpretat.... :D

reddog14.02.2005 15:11

ia spune-mi si mie ce interpretare ii dai? :P

Virgil14.02.2005 19:06

Vis?Foarte simplu.Virgil Slv.

Chiar am si avut acum câtiva ani un numar de înmatriculare la masina:B xx VYS.

serban2315.02.2005 09:33

chiar mai virgile ca pana acum am tot vrut sa te intreb dar am uitat. ce inseaman slv?

Virgil15.02.2005 09:52

Slv? :roll:

Sa zicem,Steaua live. :wink:

Dar tu ce credeai? :oops:

serban2315.02.2005 11:44

pai eu nu stiu...slav...slave(english) :D , etc

Virgil15.02.2005 20:20

E prescurtarea numelui de familie.Nu am de ce sa ma ascund.

:lol:

serban2315.02.2005 22:04

Steaua live e numele tau de familie?!? cool

Xander16.02.2005 10:11
Steaua live e numele tau de familie?!? cool

:lol: Eu zis ca SLV e o prescurtare de la numele de familie, dar nu de la Steaua live ;) .. acesta fiindca o alternativa la acea prescurtare, no? 8)

«123»