De ce esti tu asa de sigur de titlu? Ca noi nu mai avem unii jucatori? Si asa, va vom ataca in continuare! In orice caz, mai e si rapidul pe urmele voastre... 6 puncte e nimica toata...
mai pichi (de la pechinez)! in curand o sa jucati cu magazionerul si femeia de serviciu. aaa, era sa uit, il mai aveti pe (m)rateut bombardierul de cauciuc.
ce bale va curg la aste sase puncte!
