Se pare ca cel putin 10 fotbalisti de la Steaua se vor afla in lotul nationalei , pe data de 9 februarie si nu vor avea cum sa joace impotriva Interului , iata lista cu cei 10 posibili jucatori , selectionati din lotul Stelei :Martin Tudor, Mirel Radoi ,Ogararu, Petre Marin , Ghionea ,Dorinel Munteanu ,Paraschiv ,Dica ,Oprita , Neaga ,eu ma bucur ca avem atat de multi posibili jucatori in lot , dar mie si frica sa nu ne facem de ras in Italia,sper sa nu incepeti sa scrieti , ceva de genul razbunarea lui Piti , ca am sa rad , nu e vorba deloc de asa ceva , astia sunt jucatorii care merita sa fie in lot si daca mai era si Aliuta al nostru eram 11 ,sper sa fie in sfarsit Ogararu , titular pe partea dreapta, aceasta lista a fost data in ziare si pe posturile TV.
