Fratilor' date=' Radoi e singurul vostru om de valoare... E singurul care imi inspira respect de la voi. Pentru cei care il ataca: nu sunteti deloc stelisti![/quote']Ba,tu vezi-ti de treaba ta.Nu te mai baga în seama,daca nici nu stii despre ce e vorba.Vorbeste de ceva mai pe intelesul tau.Juventus Colentina,blaturi.Nu de tort.De-alea cu care câtigati campionate.
FORZA
Reddog,eram nervos si mi-am descarcat nervii pe tine.Recunosc ca nu a fost deloc corect din partea mea sa te atac.Mai ales ca nu criticai.Dimpotriva.Il laudai pe cel mai bun jucator al Stelei.Si chiar daca ai fi criticat(la modul decent)trebuia sa-ti respect parerea asa cum o respect pe a fiecaruia.Pentru ca prin prezenta ta aproape permanenta pe forum ai devenit,aproape fara sa-ti dai seama,unul dintre ai nostri.Nu mai zic de faptul ca prin rangul obtinut,esti stelist pâna la moarte.Asa ca,nu-mi sifonez reputatia recunoscând ca am gresit.Scuze.
FORZA
