citesc si ma minunez... 9 din 10 mesaje il ataca pe Radoi... parca am nimerit pe un alt site
Când bei si doi insi îti spun ca esti beat,trebuie sa te duci acasa sa te culci.Când 9 din 10 cred ca Radoi a gresit,nu o spun pentru ca nu l-ar iubi.Ci tocmai din contra,pentru ca-l iubesc.Si nu vor ca el sau altul,la fel de util echipei,sa faca prin imprudenta sa,un deserviciu Stelei.Ma gândesc la cartonas rosu si eventuale etape de suspendare.Sa ne întelegem,cei care au avut ceva de spus sunt oameni care iubesc Steaua.Implicit pe Radoi.
Si pâna la urma,...sa-l bag în ma-sa pe arbitru.Uite ce polemici a reusit el sa stârneasca pe cel mai bun site al suporterilor celei mai adevarate echipe de fotbal din România.
Supararile ramân mereu în urma.Trec.Dar noi vor ramâne mai departe stelisti.Fiecare cu modul lui de a privi lucrurile dar toti strigând la unison :
FORZA
