Duminica 26 noiembrie 2006.
Etapa cu numarul 17.Ultima a acestui tur de campionat.
De la ora 20:30,pe stadionul Ghencea,o vom avea oaspete pe Jiul din Petrosani.Acea echipa care prin prestatia ei din ultima etapa a campionatului trecut, ar fi putut sa ne ofere pe masa titlul 23,daca noi nu am fi reusit victoria la Vaslui.
Din pacate,aceasta echipa minunata - am numit Jiul - se zbate în prezent în coada clasamentului...
Sa n-o batem prea tare...O diferenta la limita ar fi suficienta pentru 3 puncte.
Steaua
