FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - National 6 - 0 (4 - 0)

«123»
cisco12.11.2006 22:18

Meci frumos..s-au dat 6 goluri!

 

Pacat de incidentele din peluza :(

Gabinho6912.11.2006 23:04

Mi-a stricat Stancu pronosticu' :lol: !!! Zisesem 5-0 dar se pare ca am subestimat Steluta! BRAVO BAIETI! :P

skylo13.11.2006 00:46

Va place cand echipa noastra castiga mai ales la un scor ca acesta... da si criticati si cereti demisii dupa o infrangere.Parerea mea e ca uni dintre voi sunteti niste copii... comportati-va ma ca niste suporteri adevarati.

 

despre meciul de asta seara ce sa zic...cred ca si cel mai pesimist stelist a fost mandru si dupa parerea mea a fost o noapte de vis : am batut cu 6 - 0 e echipa care pe vremuri ne punea serioase probleme,capitanul a revenit, a reusit sa si marcheze la prima atingere de balon :)),echipa are un ,moral ridicat si este in forma.dar dupa atate laude vin si cateva reprosuri : Dica nu prea a miscat nimic in ultimele meciuri iar Goian a inceput sa faca greseli copilaresti.Asta e ...buni rai cum sunt,sunt ai nostri si ii iubim si tinem cu ei si la bine si la rau.Tot respectu pt Oli care este un mare antrenor.

despre Thereau ... v-am zis inca dupa vremea cand erea rezerva ca va deveni un mare atacant numai ca trebuie rabdare si sa joace cateva meciuri... ati ajuns la concluzia mea???

bafta all si la cat mai multe meciuri ca cel din seara asta.

FanSteaua4Life13.11.2006 01:18
cred ca si cel mai pesimist stelist a fost mandru si dupa parerea mea a fost o noapte de vis : am batut cu 6 - 0  

 

 

Cred ca exagerezi...a fost o victorie frumoasa, insa pana a fi de vis e drum lung, o victorie contra madridului sau Lyon-ului puteai spune ca e de vis...nu uita ca national este o echipa codasa in momentul de fata plus ca am dat 2 goluri pe greseala arbitrului...Imi pare bine ca a castigat Steaua cu 6-0 insa trebuie sa fim realisti si sa ne dam seama ca jocul nostru inca nu este cel care ar trebui sa fie, la cum a jucat azi nationalul daca jucam f bine le dadeam 10-0...

calin_meduzu13.11.2006 09:40

Cine a zis ca Thereau nu are valoare,sa-si dea 10 palme,pur si simplu il iubesc pe omul asta,pacat ca nu tare l-a bagat Oli pana acuma,sa demonstreze ca are valoare.Bravo baieti,bravo Steaua ,ori cat de prost ati juca.....

Hai Steaua,stelist pana la moarte :lol:

Recoba13.11.2006 09:48

moamaa....ce debordati toti de optimism acuma...sunteti in fericire maxima...si in urma cu 2 sapt cereati demisii si plecari de la echipa....bv mah...va felicit...sunteti mirifici.... :lol: :lol: :lol:

bryllyant_blond13.11.2006 10:45

un meci frumos,multe goluri ,greseli de atrbitraj.................dar si mlte incidente in peluze(pacat pt acest aspect)

Alessandro13.11.2006 11:02

Mda,se pare ca aceasta victorie v-a luat mintile si...ochii!Am jucat bine,sa speram ca vom juca si mai bine de acum incolo!Cristocea a revenit,Mirel asisderea,iar Iacob o va face in curand...avem motive sa fim optimisti,dar totusi sa ramanem cu picioarele pe pamant! :wink:

Lavy_*_13.11.2006 12:02

Sooper, extra ultra magic Meciu.Mi-a placut muuult tare ! Azi nici nu stiam cum sa imi exprim euforia .. :oops: saream in sus de fericire azi, colegii se cruceau da in fine!

Mi-a placut mult atmosfera din peluze! fularsteaua2

Ati fost extraordianri! Sper ca si altii au remarcat asta! NU zic ca la alte meciuri nu au fost sooperbi!

Sa o tinem tot asa!

Bravoo baietzi!

I.N.Money13.11.2006 12:27

S-a pastrat traditia,bancarii au plecat cu o caruta de goluri iar din Ghencea.

Am avut un meci foarte bun insa sa vedem cum vor decurge lucrurile de acum inainte.

Aseara a fost Steaua pe care noi toti vrem s-o vedem la fiecare meci.Bravo baieti !

radooku_steaua13.11.2006 12:31

De cand e traditie sa ia National bataie rau in Ghencea? Ca mereu ne-au pus probleme , uneori ne-au si batut. Asta ca fapt divers. Acum revenind la subiect , ce pot sa zic.

1. Nu mai cereti demisia lui Olaroiu , pentru ca esti un antrenor excelent.

2. Nu mai criticati jucatorii , pentru ca sunt si eu oameni si probabil nu suntem atat de specialisti sa criticam

3. Nu dati satisfactie dusmanilor huiduind echipa

4. Nu renuntati niciodata la lupta, adica la titlu si la orice trofeu la care avem sanse matematice.

I.N.Money13.11.2006 12:36

Uite-te la ultimele 3 meciuri,chiar 4 meciuri ale lui National in Ghencea..

Ady_no.113.11.2006 14:38

Thereau the best striker from Romanian Premier League

 

Cristocea a jucat mai bine decat Jardel tot sezonul

 

Abia astept sa vad un atac Iacob - Thereau care o sa fie cel mai bun din europa

 

 

_____________________________________________________

I hate dogs

Urasc cainii

sorin_77713.11.2006 15:37

Dupa acest meci nu pot sa spun decat ca avem capitan cu adevarat si mai avem si un atacant de rasa...

Thereu ... NE PAS arrêt JAMAIS!!!!

Fl0r1nsteaua13.11.2006 17:47

Ooo!! ce meci..6-0 nu am vazut de mult asa un meci jucat de Steaua..sper sa o tin tot asa...si Thereau a fost uimitor..bravo Thereau..bv Steaua!!!Sper sa o tineti tot asa!! 8)

StelystA_4_EveR13.11.2006 20:38

BRAVO baietzi!!!!!!! Bravo Thereau ai jucat superb......ma bucur enorm de mult ca si-a revenit capitanul nostru drag si ca poate juca !!!

FORZA Steaua !!!

MANDRA ca sunt STELISTA !!!

SUPERBBBBBB MECI !!!

steagcruce2

Virgil14.11.2006 06:47
 ... NE PAS arret JAMAIS!!!!

 

Wow,ce frumos îndemn...NU TE opri NICIODATA !!!!

alice4steauaBUC14.11.2006 23:06
Meci frumos..s-au dat 6 goluri!  

 

Pacat de incidentele din peluza :(

 

Incidentele din peluza au plecat din vina unora care nu inteleg ca atunci cand vi in galerie trebuie sa canti nu sa toci seminte si mai ales, atunci cand noi cantam ceva, ei cantau altceva...nu avem nevoie de astfel de indivizi...vii in galerie sa canti, nu sa mananci seminte sau sa strici ceea ce altii se chinuie sa faca...asa ca...fara semaintari in Peluza Nord!

_yang15.11.2006 14:56

Si abia acum ti-ai dat seama de asta... ???

alice4steauaBUC15.11.2006 16:49
Si abia acum ti-ai dat seama de asta... ???

 

abia acum mi-am dat seama cat de evidenta e problema asta...trebuie facut ceva...urgent...

 

steagcruce2

cisco15.11.2006 17:19

S-a facut un bine pentru peluza.. poate asa samantzarii se vor muta la tribune(acolo unde le e si locul)..

uZy | @nDr3i23.11.2006 15:16

GG Steaua!

Frumos scor!

MadFroG23.11.2006 15:55

Acum te-ai trezit si tu? :lol:

M@rmota23.11.2006 15:56

Nu doar ca acum s-a trezit... dar... posteaza acelasi lucru la vreo 3-4 meciuri! :lol:

biku00726.11.2006 08:50

allez Thereau ... mie sincer mi`a placut declaratia lu Becali `` nu conteaza ce freza are daca da goluri `` :) steagcruce2

«123»