pretul biletelor e la fel ca data trecuta??? ca la meciul cu apulum?? plzzz vreau si yo rasp
"Fiecare razboi il ducem cu fruntea sus..
Avem 11 eroi.. multi adversari de rapus..
Avem un nume vestit.. rosu-albastru culori..
Avem sange latin.. suntem invingatori!" (bis)
Tot stadionul striga acum Steaua..
Tot stadionul striga acum Steaua..
Forza Steaua.. Forza Steaua
Ee..ee
Forza Steaua.. Forza Steaua
Ee..ee
Forza Steaua.. Forza Steaua
Ee..ee
Forza Steaua.. Forza Steaua
Ee..ee
In fiecare minut suntem alaturi de voi
Cu Steaua pana la moarte...castigati pt noi
Avem peluza ce striga..."Bine-ati venit in infer!"
Iar adversarii de frik nu se mai vad pe teren."
Tot stadionul striga acum Steaua..
Tot stadionul striga acum Steaua..
Forza Steaua.. Forza Steaua
Ee..ee
Forza Steaua.. Forza Steaua
Ee..ee
Forza Steaua.. Forza Steaua
Ee..ee
Forza Steaua.. Forza Steaua
Ee..ee
Pe stadionul din Ghencea mai sunt lupte de dus..
Avem traditie in spate si numele Lacatus..
Avem blazonul in suflet si cantam pana murim..
Steaua te iubim!