ar fi prea tare ca si in meciul cu FC National sa scoatem un amarat de scor :lol: sau chiar penal ar fi sa mancam bataie si sa mai spunem si sa "am fost obositi dupa meciul cu Apulum si acest lucru sa vazut in jocul nostru" sincer m am saturat sa aud acest lucru de fiecare data cand jucam cu o cateva zile un meci fie el important sau nu si una doua "echipa e obosita"
... sa fim seriosi am oricate meciuri am avut am anul trecut si nu sa mai vazut oboseala ...
oricum bafta multa baietilor si sa castigam
steagcruce2 ![]()
![]()
