FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Apulum Alba Iulia 2-1

«123»
Lord_Scorpio06.11.2006 20:10
Mda.. castigam sigur... naspa ca nu jucam acasa(Ghencea)

io zic 1-0 si ala chinuit...nu jucam mai nmk...avem o perioada cam naspa si de cand ma duc io pe stadion (sa tot fie vreo 9 ) nu am vzt o Steaua care sa joaca asa haotic...Olaroiu nu e nici imacar 10% din Protasov cum Cernea nu e Hamutovski///

StelistAdinaa06.11.2006 22:25
Mda.. castigam sigur... naspa ca nu jucam acasa(Ghencea)

io zic 1-0 si ala chinuit...nu jucam mai nmk...avem o perioada cam naspa si de cand ma duc io pe stadion (sa tot fie vreo 9 ) nu am vzt o Steaua care sa joaca asa haotic...Olaroiu nu e nici imacar 10% din Protasov cum Cernea nu e Hamutovski///

jucam in Ghencea asta e sigur ...

si sincer il vreau inapoi p Oleg :(

uZy | @nDr3i07.11.2006 04:20

castigam:)

mircea_zion07.11.2006 08:32

stie cineva cand se pun biletele in vanzare pt meciul cu Apulum ? si intre ce ore dati si mie niste informatii daca stiti ! Ms mult steagcruce2 steagcruce2

noname_fu07.11.2006 09:00

biletele se vor pune in vanzare in ziua meciului, probabil cu 4 ore inainte. cand intrii in stadion iti procuri si bilet.

jimmy1907.11.2006 09:16

Ne chinuim si cu astia...sper un 1-0 pt noi. :(

greco07.11.2006 09:31

Le dam 8-0 sa se oftice romii.

il caporale07.11.2006 13:29

Echipa probabila:

Cernea

Stancu, Goian, Ghionea, P. Marin

Nicolita, Ov. Petre, Paraschiv, G. Coman

Dica, Thereau

 

E evident ca avem nevoie de doi inchizatori (doar jucam cu Apullum, nu?!), Dica este "number one", iar G. Coman e indispensabil pe stanga, ca altfel le-am da si gol...

 

Pronostic: 1-0 (Dica din penalty inventat)

 

forzateaua

FORZA Steaua (cea adevarata)!

cisco07.11.2006 13:32
...

Pronostic: 1-0 (Dica din penalty inventat)

 

^_^ ce dur esti .. dar..probabil adevarat.. ramane de vazut :roll:

il caporale07.11.2006 13:37

Nu sunt dur; sunt numai amarat...Tare.

 

:evil:

 

FORZA Steaua (cea adevarata)!

 

Una din regulile acestui forum

spune : citarea intregului post anterior

este inutila si ca urmare interzisa.

Daca vrei totusi sa citezi un pasaj,o idee

o poti face.

Moderatorii

Giarrar07.11.2006 18:19
PRONOSTIC: 4-0

 

PRONOSTIC:7-0

 

N-avem cum sa pierdem...Sunt prea slabi!!

__________________________________________

Pana si cu toate rezervele pe teren ii batem... :? :wink:

 

Editat moderatorii

pyranha07.11.2006 22:06

Ii spargem steagcruce2 . Tot inainte Dica dica10 Nu te lasa . !!! fularsteau2

martanu08.11.2006 00:28

Vad ca sunt si pareri de genul le o caruta de goluri, dar si unele pesimiste. Incep sa cred ca in anul acesta cupa este singurul obiectiv rezonabil. Titlul si finala UEFA pare cam prea mult in acest moment. Poate doar cu intariri masive la iarna.

 

Forta Steaua!!!

gigi2508.11.2006 08:57

Stie careva cat costa biletele la mecicul cu Alba Iulia???? Astept raspuns

 

steagcruce2 fularultras fularsteau2 fular-campionii steag2

ConVerSe4Steaua08.11.2006 10:13

Stiu ca nu e cazu sa intreb aici dar cand Revine "El Capitano" :( . Avem nevoie de experienta lui!!!! dica10 fular-campionii

andreea_s08.11.2006 10:37

Nu vreau sa mai spun care cred ca va fi scorul, nu vreau decat sa le tin pumnii baietlor, sa aiba putere sa treaca peste aceasta perioada obositoare si grea pentru ei. Si inca ceva... HAI Dica!!!!! Am incredere in tine ca vei reveni la forma ta buna.

 

Hai Steaua!!!!

Bogdan4Steaua08.11.2006 11:07
Stie careva cat costa biletele la mecicul cu Alba Iulia???? Astept raspuns

 

Exista in acest topic un post referitor la pretul biletelor.

 

Tribuna O

30 RON

 

Tribuna I

10 RON

 

Tribuna II

5 RON

 

Peluze

3 RON

jimmy1908.11.2006 13:59

Oricum, indiferent ce va face Steaua cu apulum...tot ea ramane cea mai buna echipa din tara. Apropo "La Multi Ani" pentru Mihaita Nesu, Gaby Bostina si MM Stoica. Totusi asteptam o victorie clara cu apulum...speram sa-si revina echipa. FORZA Steaua! :)

reggie08.11.2006 14:54

Stiti cumva daca se intra si pe baza ABONAMENTULUI? ca in meciu anterior cu FOREX???

mircea_zion08.11.2006 15:19

cine stie cand se pun biletele in vanzare pt meciu cu apulum ? dati`mi adresa si unde este topicul dedicat pt bilete !

CrAzYbaSaRaB08.11.2006 16:40

Joi 9 noiembrie 2006, incepand cu ora 12, FC Steaua va pune in vanzare biletele pentru partida cu Apulum Alba Iulia, meci ce se disputa in data de 9 noiembrie ora 20:45. Tichetele vor putea fi achizitionate de la casele stadionului Steaua. Posesorii de abonamente pentru sezonul 2006-2007 vor avea acces pe baza acestora.

 

Program caselor de bilete este urmatorul:

Joi 9 noiembrie incepand cu ora 12.00

 

Preturi bilete:

 

Tribuna O

30 RON

 

Tribuna I

10 RON

 

Tribuna II

5 RON

 

Peluze

3 RON

ascension08.11.2006 17:24

sa vad daca am inteles bine : meciu se joaca pe 12, joi, care de fapt e duminica. biletele se pun in vanzare pe 9, care e joi, dar casele se deschid abia pe 12 cand e si meciul... 8O :mrgreen: ai tras ceva inainte?!

 

 

Nu este greseala lui,ci a celor

de pe www.steauafc.ro,de unde a copiat.

S-a facut modificarea de rigoare.

Moderatorii

cisco08.11.2006 18:06

Probabil o fi gresit omu`

 

Una peste altu` .. : Joi..adica maine, se pun biletele in vanzare de la ora 12:00.. punct!

mircea_zion08.11.2006 18:30

ms mult pt informatii

Phire08.11.2006 20:49

Se pare ca ne vom lupta cu milogii pentru Cupa.

Sper ca sa nu se intample ca in campionat, cand mi-a parut bine de infrangerea potailor pe degeaba, si sa batem maine -cum ar fi normal-. Mai ales daca revin Nesu si Cristocea :D

 

Forza Steaua! steag2

«123»