Virgil nu e vorba ca s-a criticat echipa - este normal ca dupa cateva rezultate mai nefaste sa apara voci care sa acuze, problema e ca multe din aceste voci de pe net se transforma pe stadion in fluieraturi si huiduieli la adresa echipei.
De ce nu facem si noi cum au facut suporterii lui Lazio de exemplu cand echipa era intr-un moment dificil au deschis un topic in care fiecare suporter sa transmita un gand in care sa arate ca sunt alaturi de ei si ca au incredere ca vor depasi pasa proasta, iar unul dintre cei de pe forum a scos toate mesajele pe hartie si le-a dat jucatorilor. Mi se pare un gest care ar oferi putina incredere moralului jucatorilor si asa subred.
