Da,in Nord am fost,in sectorul 11 am stat,jos,langa baietii din Skins Berceni.Nu stiu in ce parte a stadionului ai stat tu,dar iti spun ca in zona aia s-a cantat,Mustata si inca un baiat din Nucleo si-au facut treaba,au dat tonul,au incercat sa mobilizeze lumea,insa nu stiu cum a stat treaba-n celelalte sectoare.....
Cristian014,M i r e l a e pizd.a aia care i-a alergat pe spurcati cu batul de la fanion cand au intrat pe teren la meciul tur cu Slovan Liberec.
Skins Berceni...
Aceasta brigada nu mai exista de mult, a reprezentat mai mult decat Armata Ultra, iar cei din Nord nu au nicio legatura cu acest grup. Un grup care a facut istorie si care nu ar putea fi niciodata loial lui Gigi Becai.
