FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Uefa Champions League

«123»
COmY24.10.2006 18:42

LOL cum sa nu particip daca ies in primi 3 sau iau Cupa:d!!!! :lol:

ManiaCU24.10.2006 21:59

Moama ce discutii aprinse :lol: mai usor mai baietzi ca nu sunteti la recursul etapei :wink: Ar fi misto ca primii clasati sa faca un schimb de experiente cu alti jucatori din alte campionate.Eu votez pentru :P

Antonio_bytzu25.10.2006 07:36

Prima ditie va fi gazduita de site-ul nostru .....a doau editie poate fi gazduite de site-ul vostru ..nu am ce face noi am avut ideea ...si noi avem dreptul de a gazduii aceasta competitie primii, sper ca esti de acord cu mine i0nutz...

 

P.S. Vreau sa imi cer scuze oficial uitilizatorului de pe acest site caruia i-am furat avatarul dar e prea frumos si l-am luat sa-l am si eu..sper sa nu te superi :D:D:D:D

i0nutz8325.10.2006 09:15

Nu e loc de tocmeala. Topic inchis.

 

Succes in campionatele voastre!

«123»