LOL cum sa nu particip daca ies in primi 3 sau iau Cupa:d!!!! :lol:
LOL cum sa nu particip daca ies in primi 3 sau iau Cupa:d!!!! :lol:
Moama ce discutii aprinse :lol: mai usor mai baietzi ca nu sunteti la recursul etapei :wink: Ar fi misto ca primii clasati sa faca un schimb de experiente cu alti jucatori din alte campionate.Eu votez pentru ![]()
Prima ditie va fi gazduita de site-ul nostru .....a doau editie poate fi gazduite de site-ul vostru ..nu am ce face noi am avut ideea ...si noi avem dreptul de a gazduii aceasta competitie primii, sper ca esti de acord cu mine i0nutz...
P.S. Vreau sa imi cer scuze oficial uitilizatorului de pe acest site caruia i-am furat avatarul dar e prea frumos si l-am luat sa-l am si eu..sper sa nu te superi ![]()
![]()
![]()
![]()
Nu e loc de tocmeala. Topic inchis.
Succes in campionatele voastre!