Am o propunere pentru administratorul campionatului de fifa 2007 .... La sfarsitul campionatului primiii 3 din Liga 1 plus castigatorul cupei sa intre intr-o competitie unde sunt cei mai buni playeri de pe alte campionate....pentru mai multe detaliii intrati aici::::: http://www.fotbalsteaua.myforum.ro/UEFA-ch...ague-vt370.html
spuneti-va parerea si scuze i0nutz83 pentru noul topic facut...daca vreti ca sunt super jucatori in campionatele admise pana acum si as vrea sa mai intri si niste jucatori ca i0nutz83, danutz12345, julica_maniaku, ady_adinho, hurricane_msg, andrey_gogo sau care mai sunt foarte buni ca stiu si eu cum jucati voi ca doar am luat si eu bataie de la voi...va astept cu raspunsuri
