FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Uefa Champions League

«123»
Antonio_bytzu19.10.2006 10:05

Am o propunere pentru administratorul campionatului de fifa 2007 .... La sfarsitul campionatului primiii 3 din Liga 1 plus castigatorul cupei sa intre intr-o competitie unde sunt cei mai buni playeri de pe alte campionate....pentru mai multe detaliii intrati aici::::: http://www.fotbalsteaua.myforum.ro/UEFA-ch...ague-vt370.html

 

 

spuneti-va parerea si scuze i0nutz83 pentru noul topic facut...daca vreti ca sunt super jucatori in campionatele admise pana acum si as vrea sa mai intri si niste jucatori ca i0nutz83, danutz12345, julica_maniaku, ady_adinho, hurricane_msg, andrey_gogo sau care mai sunt foarte buni ca stiu si eu cum jucati voi ca doar am luat si eu bataie de la voi...va astept cu raspunsuri

RobYnho19.10.2006 12:07

superba idee;))

mihai141119.10.2006 12:37

eu :D

i0nutz8319.10.2006 17:10

E o idee buna, probabil prima venita din partea ta..

Antonio_bytzu20.10.2006 08:29

deci sa inteleg ca va inscrieti si voi cu acest campionat pentru UEFA Champions League ????????

i0nutz8320.10.2006 15:23

Pai ramane sa stabilesti tu cati vor participa in competitie, cine si unde va hosta site-ul, etc..

Antonio_bytzu20.10.2006 20:19

prima editie zic eu daca esti si tu de acord sa o gasduiasca site-ul meu...asadar in principiu ati zic ca primii 3 plus castigatorul cupei din aceasta editie de camp...camp de aici si cel de la mine se vor termina cam amandoua in acelasi timp...

ManiaCU20.10.2006 20:23

Ar fi ceva :P Dati mai multe detalii si ne bagam ...

Antonio_bytzu20.10.2006 22:38

Exact ca in Champions League ..8 grupe a cate 4 echipe ..primele 2 mergand mai departe ..optimi, sferturi, semifinale, si cele 2 finale iar castigatorul ca premiu.....(ma gandesc la ::

- o noapte cu Nicoleta Luciu

- o calatorie gratis cu metroul ruta IMGB - Pipera

- sau un bilet la meciul intergalactic intre planeta Marte si Pamant jucat de ai nostri in deplasare... :P:P:P:P:P:P:P:P:P

i0nutz8321.10.2006 06:37

Incearca sa te maturizezi... Poate chiar o sa ne bagam ;)

PoWeR21.10.2006 09:00

mai bine primii 2 din Liga 1, primul din Liga 2 si castigatorul cupei, sa ni se dea si noua o mica sansa :D

mihai141121.10.2006 09:17

lol,cum sa joace in cl ma Liga a 2 a....normal e primii 4 din a...si poate castigatorul cupei

PoWeR21.10.2006 09:29

na ... pur si simplu :)

geegee2121.10.2006 11:38

Dc nu si din Liga 2 Mihai? Crezi ca sunt jucatori mai varza aici sau ce?

Corect ar fii primele 2 echipe din Liga 1,respectiv Liga 2.Castigatorul cupei poate fii chiar unul din cei patru. Dc nu se intampla asa se stabileste atunci.

COmY21.10.2006 11:38

hyahahah foarte bine cu ocazia asta ma razbun si eu pe jucatori de aici la scor ii bat(dogu)

i0nutz8321.10.2006 11:40

Asteptam de la bitzu o propunere de organizare foarte clara.

 

Despre ce campionate e vorba, cate echipe vor fi inscrise, etc. Evident, campionatul nostru va avea primele optiuni.. :)

 

** Am schimbat nickul DOgU in gogu91

PoWeR21.10.2006 11:51

avem cel mai ridicat coeficient nu ? spre cl

COmY21.10.2006 12:10

ba ce draku te oftici asa de mult ,ai nsite glume!!!! :evil: :evil: Termina si pls fa la LOC!!!

i0nutz8321.10.2006 12:14

Nu consider ca este cazul sa iti dau explicatii. ESti pe fcsteaua.ro iar ala nu este user demn de site-ul nostru. Iti convine sau nu, ne intereseaza mai putin.

COmY21.10.2006 12:18

Ms ionutz83 ms MULT!!!!

Antonio_bytzu21.10.2006 15:36

pana la sfarsitul turului de camp va zic sigur cum va fi organizata prima editie a Champions League...pana atunci te rog frumos dogu_91 mai usor cu polemicile la adresa jucatorilor din acest campionat...tu chiar nu sti ce e ala fair-play???????

FotbalSteaua21.10.2006 16:04

Ma iertati ca ma bag, chiar daca site-ul vostru are "cel mai ridicat coeficient" petnru ca e mult mai cunoscut decat forumul nostru asta nu inseamna ca jucatorii vostrii sunt neaparat cei mai buni. Eu zic sa facem UEFA Champions League pentru a vedea care sunt intradevar cei mai buni jucatori.

RobYnho21.10.2006 16:08

noi nu ne credem buni :lol: :lol: :lol:

PoWeR21.10.2006 16:19

corect. Dar ar trebui ca noua sa ni se distribuie cel mai mare nr de locuri :D

RobYnho21.10.2006 16:23

sincer, nici nu ma intereseaza campionatul lor sau ce o fi si ala.

«123»