14.10.2006 12:50
felicitari pentru victoria frumoasa,insa Carlos imi cam da emotii cand se apropie mingea de el.Sper sa fie in forma marti.
FORZA Steaua
intotdeaua stelist......
steagsimplu
felicitari pentru victoria frumoasa,insa Carlos imi cam da emotii cand se apropie mingea de el.Sper sa fie in forma marti.
FORZA Steaua
intotdeaua stelist......
steagsimplu
Ce trebuie sa mai faca asta ca sa iasa din echipa ???
M-am saturat de Carlos...echipa e in revenire,am jucat frumos,dar Carlos e un [gafeur] incurabil... :?
Editat.
Moderatorii
o victorie lejera , si o noua gafa a lui Carlos...
de fapt el a aparat bine tot meciul , in afara de acea gafa mare...care incepe sa-l caracterizeze.
sper ca daca a gafat acum sa nu gafeze cu real...daca joaca.