FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - CFR Cluj 4-2 (3-0)

«1567»
alex stelistu`14.10.2006 12:50

felicitari pentru victoria frumoasa,insa Carlos imi cam da emotii cand se apropie mingea de el.Sper sa fie in forma marti.

 

 

 

FORZA Steaua

 

 

intotdeaua stelist...... :D steagsimplu

_yang14.10.2006 14:46

Ce trebuie sa mai faca asta ca sa iasa din echipa ???

Alessandro14.10.2006 17:50

M-am saturat de Carlos...echipa e in revenire,am jucat frumos,dar Carlos e un [gafeur] incurabil... :?

 

Editat.

Moderatorii

BandiT16.10.2006 07:17

o victorie lejera , si o noua gafa a lui Carlos...

de fapt el a aparat bine tot meciul , in afara de acea gafa mare...care incepe sa-l caracterizeze.

sper ca daca a gafat acum sa nu gafeze cu real...daca joaca.

«1567»