meci greu, trebuie sa ne adunam si sa invingem in groapa.
remarc arbitrajul penibil, care a stricat jocul. trebuia penalti la Goian, eliminat Rada si Lovin si cartonase galbene la Buga si Moldovan, plus offside inexistent la Badea!
In rest nota 10 echipei care a alergat dupa egalare, chiar in 10 oameni. s-a vazut neputinta rapidului
